Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Kösz! Erre gondoltam!
Ha nem vagyok indiszkrét mik a nejed méretei? Súly magasság?
Nekem mint látod, a gyári doboz tartó eredeti helyére felszerelve a háttámla benyúlik az ülés függőleges síkjába.
De így is illeszkedik a gerinc anatómiai dupla görbületéhez.
Feleségem egyszer sem mondta még, hogy kényelmetlen, vagy nyomná, vagy esetleg nem fér el tőle.
Akinek van háttámlás hátsó doboza írja meg legyen oly kedves ,hogy a az ülés végének függőleges síkjától hány centire van a támla!
Köszönöm!
Egy muff annyiért már annyira nem lehet okádék!
a 10 rugós muffokkal azért jó vigyázni
Rondaaaaa?
Szerintem szép!
Csak azt akartam mondani, hogy van jogosultsága a kézvédőnek. Szerintem többet ér, mint a tenyeret fűteni. Még az ára sem érdekelne, csak ne lenne olyan ronda.
Egy olyan motoron, amin nem fújja a szél a kezedet (fejidomos Bandi), meg mindegyik felesleges. Nekem az idomos Banditán _sosem_ fázott a kezem, a mostanin bezzeg...
Hondás haver meg vett fűthető kesztyűt. Abban van 2 v 3 lapos lítium akku, kb. olyan/akkora, mint a mobiltelókban van.
Igazi hideg ellen, olyan motoron, ami nem véd a széltől (pl bandit, nem flémelek ) magában egyik sem elég hidegben. A markolatfőtés csak az egyik felét melegíti, amit nem lenne baj, a marketing szerint serkenti a vérkeringést és az általános hőérzetet, de ez bullshit. A kézhát kihűl úgyis. Haverjaim, akik képesek 30 rugóért bering kesztyűt venni, állítják hogy sosem fáznak benne, én még nem mertem ilyen merényletet magam ellen elkövetni Egy 10 rugós kézvédő muff többet ér igazából. Csak az meg okádék
Tavasszal és ősszel, esetleg esőben biztos jó lehet, igaz nem tudom melyik a jobb hideg ellen a kézvédő vagy a markolat fűtés, de ezek az árak tényleg brutálisak. Biztos nem egy átlag családos emberre számolták ki ezeket az árakat.

Trendi.
Következőre ki van már nézve egy merőben más.
Ja úgy igen, párban adtak volna annyiért, csak nem ilyet.
Szevasztok Banditák!Irtatok az esőruháról nekem is feleslegessé vált egy.Nem egy nagy durranás nekem a bőrruhára kicsi 3 xl-es kellene.Viszont olcsón elküldeném mert csak otthon porosodik.A Lajosban 14,99 euro a Bázismotornál 5100 ft.250 ft/euro áron odaadnám,/3750 huf./még nem volt kibontava.Irom nem egy nagy szám de esőruhára nem szivesen költök amit most vettem 2 részes csizmával kesztyüvel megállt 10000 ft.-ban.Úgy nézek ki benne ment egy csatorna tisztitó de sajnálok kiadni ennél többet!Üdv!Zolti
A méretemben (190/50) nem volt választék, ez volt csak, meg lett volna egy bentragadt (nememléxemmilyen, talán Metzeler) kb. 5 éves gumi. Ez olcsóbb volt, mint itthon, a másik meg kb 15-20 ezerrel lett volna olcsóbb ennél.
De amúgy nem véletlenül nem vettem még én sem kézvédőt, mert ez elég zorall,...18 rugóból mindig nagyon jókat lehet motorozni :)
16-ért van oxford, az hibátlan....
Ja, akkor mégis jól emlékszem. Anniyért kurvajó gumik voltak párban itthon
Rosszul emléxel. Pár ezressel olcsóbb volt, mint itthon lett volna. Asszem 51-ért vettem, itthon meg 53 körül volt az R17 oldalon. Szóval semmiképp nem volt drágább.
A gond az volt, hogy itthon nem vettem volna ilyen drága gumit, ott meg nem nagyon volt választék. Örültem hogy ezt is sikerült szerezni, hosszas telefonálgatás után, szombati napon, 90 km-re a szállásunktól.
Nem is volt még ilyen jó gumim, kár hogy hamar elfogyott.
Ezúton is hála Karesznek a tolmácsolásért, meg a karlobagi recepciósnak a gumi felhajtásáért, na meg Szotyinak, hogy elkísért szombat hajnalban Zadarba.
Az lehet, de a kézvédő biztosan itt a legolcsóbb!
Itt például 40.500, igaz, nem ugyan olyan, mint amit én feltettem.

http://motostyling.hu/webshop/...
Azt a büdös eget itt arany árban adnak mindent? Ha onnan akarnám felszereltetni a motort legalább 1 millióba lenne 100e ft egy markolatfűtésért
Ajaj...
Én valami olyanra elékszem, hogy itthon annyiért párban adtak volna....
Mint látod, tökéletes lett rá.
A márkakereskedésekben a legolcsóbb.
Cikkszáma: 57300-27825-291

http://www.suzuki.hu/pages/dis...

Ára 19.992 Ft, de számla nélkül -10%.
Ebből kifolyólag én 17.993 Ft-ért kaptam Nyíregyházán.
Jól hangzik!
Amúgy ilyen jól megy, hogy Zadarba jársz gumit cseréltetni?
Amúgy milyenek az árak?
Jobbak mint itthon?