Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Én majdnem leestem az első ilyen intésnél az XJ-ről.. meglepett, nagyon
megjegyeztem...de robeszre kell :-)

kiabálok, hogy összehozzuk majd...
Ez igaz a gyári normál plekó tényleg szinte semmit nem ér...,de lehet kapni 20cm-rel magasabbat is ám... plussz erre még állítható magasítót és semmi szél.
Azt sosem értettem hogy motoros mé parázik a széltől.
Ha nem csípem hogy d..nak nem megyek kurvának.
Beülök egy kocsiba.
Ott 300-nál sincs szél.
Ja, az hogy idomos, az ott kezdődik, hogy FJR, deauville, pan, stb. Azokon tényleg "benn" ülsz az idomban, de egy ilyen odabiggyesztett bikini fejidomtól(mint a bandité) ugyanúgy letép a szél, engem. Pl Attól, hogy a cicimre irányítja a szelet, még ugyanúgy elhagyom a sisakom hátrafele 170 felett. A szélvédelem az, amikor nem kell kapaszkodni a bőven illegális tartományban. Pl sosem felejtem el, ahogy a K1600gt-vel kiintettem a szembejövő motorosnak, és úgy elkapta a kezem a szél, hogy komolyan meglepődtem. MEg amikor 160-nal fél kézzel kanyarodtam, egy hosszú kanyarban, mert semmi erőre nem volt szükség a nyeregben maradáshoz.
Szal nem vagyunk egyformák.
Nem hallottál?
Pár hete ezzel volt tele a BAZ megyei média!
sz.tem megbüntiznek a zsernyák bácsik ha nincs...
mondjuk olyat nem hallottam hogy a szavidőt nézegették volna. de ha igen nem nagy kiadás pár évente venni 1újat.
Ezt már többször olvastam tőled, de nagyon nem értek vele egyet.
Nekem is volt naked, igaz csak 500-as, de ez most nem számít, és nem egyszer kétszer mentem vele vagy csak kipróbáltam. Hatalmas a különbség az idomos javára szélvédelem szempontjából. De ezt úgy látom mások is igazolják az utóbbi pár hsz.ban
Szóval mindenki döntse el maga.
Az pedig, hogy melyik tetszik,... még szerencse, hogy különböző az emberek ízlése. Hogy nézne ki, ha mindenki ugyan olyan motorral, autóval ruhában stb. járna. Dög unalom lenne
Köszi!
Mondtam én, hogy a hurkatöltő az igazi!
Nézik, büntetnek!
Ez?
Jól néz ki?
Egyszer volt "csupasz" vasam, de utána ráültem egy fej idomosra.
Soha többé nem lesz csupasz gépem.
Van...............pont ezért.
Pláne mióta láttam fejidomos banditot.
köszönöm! egyébként ezt az infót kaptam a témával kapcsolatban, akit érdekel:

http://hungarokamion.hu/hirek1...

illetve egy friss cikk:

http://www.hegylakok.hu/2012/0...
Lidl-ben a motoros 1300 Ft volt, az autós valóban drágább.
2-3ezer ft, de most nem is ez a lényeg! csak kíváncsi vagyok, mert elég sok minden olvastam neten, szeretnék a végére járni!;)
No ma felraktam egy Martin dobot. Hú de szar hangja volt. Valahogy nem illett hozzá. Egy ilyen túra gépnek nem áll jól.
Ment vissza a gyári termosz.
Csak a S verzió! :-)
Hát van Nektek szépérzéketek? Hát az a projektoros kis fejecskéje :-)
Írj a gyorshajtás,yard, megoldások topicban Pohinak. Szerintem a lejárt szav.idő bünti. De visszakérdezek: 1500 Ft egy EÜ csomag. Az tétel?
Na azért erre a plexire kíváncsi leszek. Elvileg jövő héten érkezik francia országból. Remélem élőben is ilyen jól néz majd ki.
sziasztok

autó-motorba elsősegély csomag szavatosságot nézik? megbüntetnek, ha lejárt? vagy ez csak régebben volt cirkusz? valaki, aki jól informált, friss infóval szolgálhat, írjon!

köszönöm!:)
Nakedre plexit rakni semmi értelme. Ha nem ér legalább a szemedig, csak rosszabb, mint a sima bubogásmentes szél. Még a legkisebb is csak turbulenciát csinál. K6os bandittal mentem idomossal nagyobb tempót, az ugyanolyan huzatos, mint a kopasz, meg nem is tetszik, szóval....
MRA vario nakedet tudok, egy nagyobb plekó, meg rajta a széles nagy magasító. Az a 40 ropi nem pénz érte.