Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

van egy szerelő ismerősöm ők árulnak Bizol olajakat és aki eddig kipróbálta csak jókat mondott róla...
nem a kipufogó kereső kollégának.
Látom, jársz Baranyában. Nálam a garázsban pl. van pár méter. Qva drága pézé megszámítom felrakással együtt
Hja, ahogy elnézem az "akt fotokat" (rámegy - inged gatyád) erösen elkezdett szükülni a "játéktér"...
Viszont a naked csendesebb,+ fékez a szél,tehát csak 140 alatt kényelmes,amit én előnyként értekelek.
Sosevolt gond a 180-as sebességgel.Üldögélek mint a konyhában a stokin.
Igaz markolom a kormányt mintha az életem múlna rajta és vicsorgok a sisak alatt az erőlködéstől.
Takaritani ruhát meg évente 2-3 alkalommal elég.
Még elkopik.
Nekem is jobban tetszik a naked,
de a fejidomos nemcsak azért előnyős, mert kevesebb dzsuva, bogarak, és még egyéb más szutyokkal kevesebb ragad meg a ruhában és a sitykán, hanem azért 180-as tempónál sem kell hasalni. És a kis szélterelő is sokat jelent.
Aki minden nap használja, az tudja miről van szó, az ember megunja 2-naponta takarítani a ruháját, és megbarátkozik a fejidomossal.
Heló!
Tudna nekem valaki segíteni? Service manual kéne nekem bandit 1200-as hez de olyan amibe részletesen van hátsó fék. Ha valaki tud elküldi nekem! Előre is köszönöm!
Tesco,autósbolt,sok helyen árulják....
tuningolt=tuningbolt
krómcsík honnan volt? tuningolt vagy van tecsóban is?
"Ès ezzel most a fejidomos vs naked dologra gondolok, nem a nakedre plexi tèmàra."

Ezt nem véletlenül írtam a végére, értem én, hogy mire válaszoltál, nálam a hangsúly az "állítólag" szón volt. És azt is írtam, hogy nem vitát akarok indítani, csak többször olvastam itt a fórumon, hogy a fejidom nem ér semmit "állítólag"....
Ne szívd mellre, nem beléd akartam kötni ,csak egy észrevétel volt részemről amelyben régebbi "vitákra" is reagáltam egyben.
A kérdezőnek naked gépe van és nem az a kérdése, hogy fejidomost vagy csupaszt vegyen. Vagy én nem értek valamit?
Kimondtad a kulcsszòt, "àllìtòlag" ! Èrdekes, hogy csak azok szerint van ìgy akiknek csupasz gèpük van, esetleg egyszer kipròbàltak egy fejidomost. Aztàn valami oknàl fogva mègis sokan közülük pròbàlnak kisebb nagyobb plexiket felteni a naked gèpre!
Nem vitàt akarok nyitni, időm sincs rà, csak az zavar, hogy az ilyen kijelentèsekkel megtèvesztik azokat, akik esetletleg döntès előtt àllnak!
Ès ezzel most a fejidomos vs naked dologra gondolok, nem a nakedre plexi tèmàra.
Nem kell arra plexi, az csak elcsúfítja haszna állítólag nem nagyon van.
Én rákerestem a Bizol-ra de csak egy érdemi oldalt találtam és ott is csak 2T olaj van: BIZOL
KIss plexi-e nics valakinek elfekvöbe, ocsoér !?:)
Én krómcsíkot ragasztottam rá és a 177 cm magasságomhoz elég is volt. Jobban megdobja a menetszelet.
Hát ha rákattintasz a hozzászólásnál az előzményre, vanyeket dobja ki.
Most 2 motorom van, együtt 220Nm körül vannak
Csak neeem? ?
Szotyi, szotyi... a lelked mélyén már tudod szerintem
Miért is volt erre szükséged?
Vatta új és 25E ft volt. Új motorról lett levéve mert sportdobot raktak rá.
Vanyeknek ? miköze a plexihez , valamit elnéztél !:)