Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

veszel rá angyalszárnyakat,azt rányalod ,"hajó" hanem jó
"És még most sem 100%-os." Mondom én ha valami Honda az nem jóóóóóóóóóóó....
Még két hét és elidítom a nagy legójátékot.Jövőre már hondásítom ha sikerül.
tudom, azért volt az """""jel
Nemis a fék vot a ludas.
És még most sem 100%-os.
1600/db és a kezem sem lesz piszkos..... ha kiveszem a kereket otthon akkor egy 1000-es....
Sztem azt a kis fogyasztáskülönbséget kompenzálja a +2 henger és a +12 szelep.

Nekem kölök koromban 250-es MZ-m volt, aztán jöttek a gyerekek és eladtam. Kb 10 évig semmi aztán az 1200. Nem éreztem soknak csak az első évben mindenki megelőzött az úton.
azt elfelejtetted hozzátenni,hogy már nem "ereszt" a "fék"
Az igen! Én fiatal vagyok és kb. 7 éve gumiztatok de még 800 ft alatt sose szerelték át. nálunk is centirozva 1800 ft és én viszem oda, ettől olcsóbban nincs, pedig van vagy 5 gumis a városban
Ha most elszórok bő 100 eurót gumira előre, akkor nem marad még bő 100 a tavaszi kirucchoz.. valamiből a nyári túrára is el kell menni
De a fékem echte honda...................valami nissin.
3000.-huf/darab és hozzá se nyulok ,Én győztem
Nem nevetni Téged is csak azért tűrünk meg itt mert Triumph-od van!
nem necces! 50-ből oda ,azt 50-ből vissza,talán elég lesz
Akkor meg nagyon drága! Én is a kivett kereket vittem a helyi gumishoz és vittem a saját gumit hozzá, hogy azt rakja rá. 500 Ft-ot kértek érte.
De.Csakis suzukisok.
Nálunk csapaton belül van mindig vita a Suzuki Honda között, de hát istenem a Hondások 80% ilyen olyan bajokkal volt már szerelőnél, de a Suzukisok csak szervizelni járnak a szerelőhöz
Szeretnék még valahova menni tavasszal (ha lesz rá időm).. kb 100 euroból. Necces
Őket nézem de szerintem csak idő kérdése mire rákapnak az emberek mint az R17 nél és megy is fel az ár.Úgyhogy nem várnék sokat.
Ja, hogy kivéve 2 rugó?...akkor nem gáz nekik....az errefelé 1 rugó/db karcmentesen.... ...azt hittem a ki-be szerelést is ennyiben megcsinálják, de ha csak a gumit kerékre teszik akkor már nem is annyira olcsó...
Eddig a 105 euros revolutionmotoros ár tűnik a legjobban, főleg hogy az új gumi. Mondjuk annyira nem izgató ár (értsd fájdalommentesen kifizethető) , hogy betárazzak belőle előre

De ha van ennél jobb áron túltárolt, az nekem bőven jó nem vagyok finnyás.. volt már fent a GS-en 18 éves abroncs is
R17-nél 75000 Ft a pár, azért az nem kevés!
A Hondákat utálom fúúúúúúúúúj. Még mielőtt vettem az enyémet a CBF-el szemezgetem de hála istenek az eladó mikkor felültem rá azt mondta, nagyon jó áll neked ez a te motorod. Mikkor kimondtam, hogy inkább szuzuki leszállított és ki zavart az üzletből. Milyen jó tette. Remélem nem olvassák csak suzukisok a fórumot.
Zöldit mindenki dicséri, én még nem üzleteltem vele, most nem kell szerencsére a géphez semmi.
A PR2-t zöldi elég olcsón prrezentálja ha jól vettem ki az örvendező tulajokból.