Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szó se róla nem semmi, és lesz egy "üres" napunk is!
Lefalcolnék legalább Karlobagig.Bár onnan jó igazán.4 napra mentek.
Azé neked is belinkelem a videómat hátha még nem láttad.

Nem egy nagy szám de az út azért adja magát.

Ez igaz,viszont te döntesz hova mész........Senj-Karlobag állítólag Európa top 10-es szerpentinjében benne van,ki nem hagynám!
Mint látod, nem én vagyok a túra vezető...
Kihagyod a legjobbat.Ez a meggy a hab tetején.
Thx, utána nézek!
Szerintem oda sem megyünk, majd ősszel, mikor már fürdeni is lehet.
Esőruhában a BF Splash márkára keress rá,ez egy egyrészes (overál) nekem ilyen van.Elég sokszor bizonyított már,nem volt beázás.Azt hiszem 12 rugó volt.
Okk Köszi
Karlobag.Félúton Senj és Zadar közt a tengerparti hullámvasúton.
Pedig az a tuti.
Ott talán mi is keresztül megyünk!
Már ha Karlovacra gondolsz!
Vagy lehet van sok hasonló városnév?
A tankbőr lemaradt.
Megismerni meg könnyen meg fox, akár hol találkozunk, hisz rá van írva a tankbőrre, hogy én vagyok!
Ja, meg van már rajta kézvédő is!
Leszünk egy páran lenn horvátba azon a h.végén Karlobagban majd meghívok egy kávéra mindenkit
Szerintem most Zadarig semmiképpen nem megyünk le, ti nézzetek be inkább Rovinj-ba!
Hát...ezt a kínálat dönti el.
Mert ha kicsit drágábban lesz kicsit jobb - ahogy írod, béléses, vagy mittomén - akkor inkább amellett döntök.
Eddig 5-en 4 motorral.
Majd kiderül.
Ti menejetek le Zadarig.
Tényleg kurvajó.Lehet ütközünk ott.
Hányan mentek?
Mi ennyien:

http://www.motorozz.hu/main.pl?menupage=tour&t_id=4512&sess
ion_id=yAmhilPOEEc1267
Nekem LIDL-s egyberuha van,picit macerás felvenni,de bírja az esőt,pár óra ázás után az ülepénél jön be a víz alulról.
Ha lehet olyat vegyél amiben háló van belül,ami eltartja picit a motoros ruhától és így hiába vizes már belül is az esőruha,te száraz maradsz....
Mi most csak Rovinj-ba megyünk, és bemotorozzuk a környéket, de szeptemberben készül egy Albánia-Szerbia-Montenegró túra is.
Én meg 28.-án.
Igaz vargabetűvel mert a glockner tövében kezdünk majd treento vagy a mangart érintésével esünk le horvátba.
De ott viszont lerombolok Zadarig az hétszentség.
Asszem visszafelé már fájni fog minden tagom a sok kicseszett kanyartól.
Egyet értünk!
Belebújni macera, de inkább tartson 1 percig a kényelmetlenség, mint utána órák hosszat
De még egyszer mondom, egész nap jöttünk és végig esett az eső.
Nem csak helyenként.