Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Na akkor megnyugodtam...volt egy GSXR1100-em....az zajosabb volt mindentől....Köszi a választ.Majd így motorozok
Ez az úgynevezett Ikarus fóbia!
Ja! Így néz ki....
Üdv Urak!
2 hete vettem egy 1.2-es Banditot.Remélem nem lesz gond vele.Bár olyan 2000-es fordulatig furcsa hang jön a generátor felől.Ez normális
vagy valami típusbetegség?Köszi a választ előre is!
Na akkor én is mesélek!:)
nekem is volt már, tipikus le húzos féle, kapu mögül, esélyem sem volt észre venni. és a legszebb az egészben, hogy 1km/h -val lassabban megyek, akkor megúsztam volna.......LifeSucks!
Elszámoltam 7x300.000 = 2.100.000
Ezért lehet nem is léptették volna elő.
Tavaly nyáron 7 motorral verettünk a Pécsvárad-Somberek útvonalon.
Amikor a 6-os autópálya alatt haladtunk el 200 km/h körüli tempóval haladtunk. Én voltam a második motorral. Az előttem haladó (CBR900R) éppen a pályáról lehajtó rendőrautó előtt húzott el.
A rendőr rögtön leállt az út szélére (velem szemben) és a jobb oldalról már ugrott is ki a sün.
Na mondom barátom, ezt elb@szt@d, mert akkor sem tudnék megállni, ha akarnék, de nem is volt ideje leinteni.
Az utánam jövők mondták, hogy azért ugrott ki, hogy ránk fordítsa a kamerát, de nem volt ideje rá.
Ha sikerült volna, tuti előléptetik, mert 2.700.000 Ft. bírságot kiosztani 10 másodperc alatt az nem kis teljesítmény.
Látom azért mindenkinek van élménye a témával kapcsolatban!Szerény "fatornyos"kisvárosomban szaladtam alá,ez a hely nem tartozik a trafis helyek közé.Non-stopp kis ABC,mindig állnak ott kocsik.Nem gondoltam,hogy az egyik éppen vadászik!Egyébként nem szoktam városban száguldani,ekkor is éppen megelőztem egy szuttyogó fatert aki előttem cammogott.De az a szörnyű,hogy a barátom aki pár perccel utánam kocsival arra ment,szintén beleszaladt.Felvette az anyukáját,és visszafele 6 perccel később szemből újra beledurrantott.Ezt csak ő is tegnap tudta meg!A zsernyákok spóroltak egy postát borítékkal,mert egybe belefért a 2x30000.Na ez a durva!
de tudnak amikor elhaladsz mellette rádforditja..megvan a rendszám ..ennyi..
szemből mér képsorozatokon keresztűl másodpercekre lebontva,tehát nem magyarázod ki ,hogy nem te voltál..
Tapasztalat sajnos
Ma kötözködős kedvem van
09:43:44 az időpont mind a 2 képen,
brutális féked lehetett ha ennyit tudtál lassítani.
Én tavaly a névnapomra, lézerblokkolót (két fejes KIYO) kaptam ajándékba, a barátaimtól. Most lesz egy éve, hogy beszereltem az autónkba, azóta még nem hibázott. Egy év alatt aszem 6-szor mentett meg a bírságtól, meg legalább ennyiszer jelzett amikor tudtam, hogy ott a trafi, mert jeleztek.
Soha nem volt kamu riasztás.
Előző évben 150.000 Ft.-ot fizettem ki, gyorshajtásért, a blokkoló 32.000 Ft. volt (nagyker áron)
Nyilván beújítok egyet a motorra is. Hozzáteszem, hogy autóval nem szoktam száguldozni, csak megpróbálok gazdaságosan lendületesen haladni. Az összes regisztrált gyorshajtás olyan helyen volt, ahol nem a közlekedés biztonsága, hanem kizárólag a lehúzás volt a cél.
Ha látod, a 75-ösön már fékeztem rendesen!
175


75

Kicsit sántít a km/h
Én a tévében a helyi erő buszát láttam.
Amikot tavaly megjelent.Az tuti mozgó volt.
A puszta közepén a régi 5-ösön elég sok fehér kisbusz van.. lévén fehér kisbusszal járnak az igazi parasztok is, akik piacozni járnak...

Mondjuk szerintem abból a H Astrából mérhettek be minket, ami a környékünkön úton útfélen szokott mérni. KMY a rendszáma, és szürkés színű
Nagyon egyszerű................opel kisbusz fehér sötétített üveg hátul,oldalt is.Asszem csak ebben van mozgó.Bár lehet már változtattak.
A mozgó trafi a legjobb.. Házi buliba menet két autóra kaptunk 30e-res csekket, miután megelőztük a trafit, ami 80-nal ment. Egyik autóra valami 109, a másikra meg valami 117-es sebesség érték lett megörökítve. 90 volt a megengedett.. előzd meg a 80-nal haladót 90-nel
Az akció közben persze nem tudtuk hogy mérőautó cammog előttünk

Hála égnek nem én vezettem
Ezek a rendszám eltakarós trükkök többe kerülnek néha, mint egy gyorshajtás, ezzel vigyáznék!
Szerencsére hogy elöl nincs mert szerintem sűrűbb lenne a bukta
Na ez sem öröm!
Hát ez nem öröm, mert legalább 30.000 Ft.
Látod ez igaz!