Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Innye remélem nem volt nagy zakó.

Volt már alkalmam egy 600-assal menni, de az 50-es után kicsit félelmetes volt :D szokni kéne rendesen, de azóta vágyok egy banditra
Olvastam vissza, de akkor nem voltam elég figyelmes Elnézést mindenkitől! :)

Akkor folytatom az olvasgatást, köszönöm a segítséget!
Széles Utat!
Nem.
Szárnyaltam mint a kacsamadár.
Pláne mikor pofával vettem aszfaltmintát.
25 kw-os a jogsim így nem vehetem meg akármelyiket sajna :)
És nem volt nehéz a váltás 650-re? respect érte
Szia!
ne vedd zokon,hogy némelyek "flegmán" kezelnek a 250 ill.400cm3 bandit miatt itt.

mert ugye hetente beesik egy leendő bandit tulaj és ezt kérdezi mint Te,és már unjuk

vedd a fáradságot és olvass vissza jó pár oldalt,hogy miért is nem ajánljuk a kisbandikat
és megtalálod a választ és halgass itt az "idősebbekre" megveszed a motort 300-350e FT-ért és mégegyszer annyit fogsz rákölteni

OLVASS VISSZA!
Ja és még élek.50-eről 650-re.
Asszem nem olvastál eléggé vissza.
Jó sokan mondták itten hogy olyan kezes az 1,2-es hogy simán lehet kezdeni vele.
Irónia volt.
400-as ugyanolyan betegágy.Nem véletlen szabadulnak tőle olcsón.
A Gs-ből meg van fenn 350e-ig legalább egy tucat.
Zoli32: nem értem minek kell oltogatni csak mert véleményt kértem nálam tapasztaltabb emberektől, és mert szeretném végig járni a tanulólétrát, hogy ne egy donor legyek, hanem 20-30-40 év múlva is élvezhessem a motorozást

Maxxy: hát maximum 400-ast vagy 600-ast szeretnék, de a 600 már nagyon nagy első nagymotornak szerintem, köszi a hsz-t :)

daty: köszönöm a tanácsot, a GS 500 elég Drágák, de hátha sikerül ilyen kategóriában kifogni valami jó vételt :)
Minimum GS500, vagy Kawasaki ER5.
Minimum 600-assal kezdj! Onnantól felfelé mindegy!
Kezdj már baze minimum 1200-assal.
Nekem nincs tapasztalatom, de aszem a többieknek ugyan az mint a 250.-esről
köszönöm meggyőztetek! És a 400-asról mi a véleményetek? :)
Mikir most tömette meg a bódis dobját, teljesen klafa lett. Én az Arrow dobomat hebregáltam szét egy cimbivel, és átalakítottuk sportdobbá. Az is teljesen klafa lett. Nem nagy kaland, Te is megtudod csinálni.
ÁÁ, dobd le a 'csába, az már nem ér semmit....
majd a kuka gps koordinátáit ha megmondanád
azt fogják mondani vidd oda és megtömik.valamennyi pénzmagért.
Esetleg kérdezd meg a Bódisékat Kaposváron!
Lehet,hogy Csabu is tud vmi okosságot.....
sziasztok!
a Bódis dobomból kiégett fojtást mivel érdemes pótolni, és hol érdemes beszerezni?
Jól mondja Zoli, és itt a fórumon szinte mindenkinek hasonló vélemény van!
Facca lett!
jó lett...:)
értem köszönöm!
Egy GS 500 25 kw-os jobb választás.Honda CB 500 szintén.Kettőötvenesekből a honda xelvis sem rossz csak ritka mint a fehér holló.
Értelek, egyébként nem a gixereket akarnám kergetni vele, túrázgatásra szeretném, nem pörgetném tiltáson, nem keresem én magamnak a bajt és a szerelőt.
és tudsz még ajánlani valami hasonló kinézetű motort hasonló árban, ami jobban megérné?
Nem gyűlölöm.................feleslegesnek tartom megvenni.
Csak nyűg van vele.