Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hát nagyon sajnálom hogy ezt mondod, a boncteremben is agyon vannak dicsérve, illetve máshonnan is egész jó dolgokat olvastam.
Vagy esetleg neked volt rossz tapasztalatod velük hogy ennyire "gyűlölöd" őket?
Ne érts félre nem vitatkozni szeretnék, csupán érdeklődök, próbálom a lehető legjobb típust megtalálni magamnak.

ETZ-t azért nem akarok mert mostanság aránytalanul magasak lettek az árak (szerintem).
meg egy Bandit már régi álmom, és ezen a nyáron összejöhetne:)
Huhh.
10-15 éves japo belpiacos gépek amik stampóspohár méretű 14-ezret pörgő dugókkal préselnek ki magukból 35-40 lóerőt?
Mindezt úgy hogy KB a 3.-4. ifjú titán tanult meg esni kelni és menzapénzből egy csavarhúzó,szigszalag,telefondrót meg imádság közreműködésével próbálja életben tartani.
Remélem elég plasztikusan festettem le a helyzetet.
de mi a baj velük?
én eddig egész jó véleményeket olvastam róluk, kitudod fejteni kicsit részletesebben ha megkérlek?

köszönöm!
250-es banditot?
2 filérért sem.
Hacsak nem motorszerelő akarsz lenni.
Tanulásnak inkább egy 250-es MZ oszt csókol anyád boris.
Akkor mennyiért érdemes venni?

Illetve mik lehetnek a fő problémák ilyen idősebb gépeknél?
Nemkéne.
Sziasztok, a nyáron be szeretnék újítani egy 250-es banditot, tanulómotornak, és érdeklődnék, hogy sok bandit van 300-350 ezer forintért eladók, véleményetek és tapasztalatotok alapján ennyiért már jó motorikus állapotúakat találni? :)
A külseje nem a legfontosabb, kipofozgatom én, csak motorikusan lenne fontos hogy megbízható legyen, Szerintetek? :)

Válaszokat előre is köszönöm és Széles utat!
Kész a doboztartó. Igaz doboz még nincs hozzá de majd idővel az is kerül,addig egy régi robogóm dobozát tettem fel amin azért már látszik a használat.
Sztem nem ártott volna a kuplungban is folyadékot cserélni, mert (legalábbis a lég-olajoson) hamarabb elhasználódik mint a fékben.
Ja..............Igyekszem.
Alakulok mint pupos gyerek a prés alatt.
Figyelem a nagyokat.
3.-ban egy hosszabb íven tökéletes!
Nem akarod átlépni a saját korlátaidat,de fokozatosan fejlődsz,tiszteletet érdemelsz,csak így tovább!
Gyárilag akkora hátsó lánckerék van rajta .......................Most nyujtsam meg a végseb miatt?
Nem kéne.Jobb a gyorsulása.
dehogynem.Csak ugratlak.
Baccki nemelég a 190?
Én is reszketek,de hamar elmúlik!
Azért nyújtsd le egyszer 2,3-ban,tetszeni fog!
hajtsd már meg azt a barkaszt mert én hajtom meg
Félek a trafiktól.
Jutyubos vidik alapján 0-100 3,8 mp,150 7,3 mp,200 11,3 mp,250 26 mp.
Mivel 60 felett voltam, így gondolom ötben :D
Tetszik!
hullám...
Hát ha ott próbálgatod ahol vége az útnak,abból sok jó nem fog kisülni!
190.
Utána vége volt az útnak.
10000 ig pörgettem utána elváltottam.
Erre telik belőlem.
Nem mentél még 200-at a triplával? Sztem 3.-ban leforogja,max 4.-ben.....