Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

6.-ban...................de még nem volt meg a 200.
Dettó,egyenesben 130-140,kanyarban meg adja magát.....
Hányadik fokozatban?
Egyenesben engem sem vonz a 200+, mert csak hasalok a lovon és azt lesem, hogy mikor jön keresztben egy őz vagy kutya, vagy egy lovaskocsi, de a szép hosszú kanyarokban tudom élvezni. Ezért nem vettem Hayabusát.
Az 5 nem jó, a 4 és 5.1 igen......az utóbbit célszerűbb mert ne drágább, de jobb...
dettoo!:)))
Jónak elvileg jó......................csak nem keverhető a rendszerben lévő maradék 4-essel.
Nem bántja a fényezést kisebb a hőtűrő képessége az 5,1-hez képest.
Nem kötözködni akarok,de nem úgy van,hogy a szilikonbázisú DOT5 nem jó bele?Vagy DOT4,vagy 5.1.
3 óra kb 30 rugó márkaszervízben.
Üdv mindenkinek!Hétvégén leszervizeltem a paripámat,a 40 000-dik km megtétele alkalmából.Fékbetétek elöl,hátul./AP rcing/Fékolaj elöl,hátul./dot 5/Motor olaj/Motul 10w50/+szürő,légszürő,4db gyertya,fagyálló folyadék.Anyag költség 56ezer!Nekem 3óra kényelmes munkámba került,vajon szakszervizben mennyi lett volna?Nem azért a pár forintért,csak érdekelne!
Hallottam valamikor Banditos találkozóról,közös gurulásról,ezekről lehet tudni valamit?!Szép napot mindenkinek!
Leszedtem a csipeszeket róla, és egy kettes csatlakozót (mini-fit junior) tettem helyére. A párja az aksin van, így nem kell csiptetgetni, meg akksi kibontani a töltéshez, csak összedugni az ülés alatt.
Nem volt jó? Mit alakítottál rajta?
Köszi, megkaptam. Már át is alakítottam.
" kanyarok többségét 200+al lehet abszolválni, közepes tudású pilótának)"

Nekem biztos nem sikerülne, egyszer mentem kétszázzal, akkor is azért, hogy megtudjam, mennyit megy 7 ezres fordulaton. Aztán kb 30 másodperc után meguntam.
tényleg jó útvonal én is szoktam arra motorozno
Kb. mint a Bonyhád-Bátaszék, 1-2 tempós résszel fűszerezve, néhol sokkal jobb útminőséggel, meg majdnem dupla olyan hosszú.
Próbáld ki! Neked tetszene.
Bár-Somberek felé még sosem jártam,valahogy mindig kimaradt,majd kipróbálom.
ma jártam aldiban, és emlékeztem, h valaki linkelte. nekem is megtetszett, meg is vettem! tényleg jónak tűnik!:) köszi a tippet!:)
Bajáról, ha 3-4 órás délutáni motorozásra megyünk, akkor többnyire Pécs-Mánfa-Orfű-Abaliget környékére megyünk, mert viszonylag jó az útburkolat és jókat lehet döntögetni.
Többnyire így megyünk:
Baja-Pörböly-Bátaszék-Dunaszekcső-Bár (átlagos forgalom, elég jó az út minőség, tempós szakasz, a kanyarok többségét 200+al lehet abszolválni, közepes tudású pilótának)
Bár után jobbra, Somberek felé, a 6-os főútig (gyér, majdnem nulla forgalom, főleg technikás, néhol tempós részekkel, 34 km.-er a hatosig. az útburkolat néhol gyengébb, de a Bandikának nem okoz gondot) na ez a kedvencem.
Amikor kiérünk a 6-osra, Pécs felé már rengeteg lehetőség van, ezeket nem írnám le.
Rossz sávba közlekedsz !
Link hozzá, mert "BMW" dobozként van felcímkézve
Hepco-becker
Koszi
Van az apróban egy háromdobozos hepco-becker 90-ért.. kicsit faragni kéne a konzolon, ami jár hozzá. De ez nem tűnik drágának.. ismerve a minőségét