Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Angliában suzuki.
Hát nem! :D
Nagyon szeretem! :)
Valaki tud olcson oldaldoboztartot es dobozt banditra?
Koszi szepen! Jovo heten ilyenkor mar itt leszek http://www.bikerlodge.com/will...! :)
:)
tegnep voltam Bécsi Louisban,van minden mint a bucsuban,igaz nem a mi pénztárcánknak,igy csak katalógust hoztam, az ugy volt, ahogy én akartam,vagyis ingyééééé!
két dolgot néztem ki még itthon,de szerencsétlenségemre pont az a szin nem volt ami kellett volna
Szia! megosztanád velem(nk) a "kedvenc" utvonaladat ? azt majd ki guglizom ,hogy mennyi az annyi
85ezer!Az igen,lehet,hogy tényleg jól összeszoktatok.A tompa futóművet mindenhol érzem,de szerpentínen ahol eddig lazán mentem a haverok tempójával,ott a Banditán nagyon meg kell dolgozni.
A fényszóró tuti az.
Jól mondja Rider, én is ennyiket szoktam mérni!
A tapasztalatom az, ha 100-140-között tartod, 5,5 lesz, ha inkàbb 170-190 tartòsan akkor 7,5 a fogyi. Biztos lesz ilyen szakaszod is, èn is jàrtam ùgy, sokal rövidebb tàvokon is, hogy elhatàroztam rààllok 140-re az autòpàlyàn, aztàn azt vettem èszre, hogy többet megyek 180 körül. Ha jò a sisakod akkor a fejidomoson a 180-is kènyelmes, mondom ezt 174cm magassàgommal. Ennèl a tempònàl a motor 6 ezer körül forog, tehàt erölködès nèlkül kèpes rà tartòsan is.
Jò utat!
Jobbkormányos?
Ha nem téped , 5- 5,5-ből kijössz
Én nem érzem tompának! Szerintem nagyon kanyarvadász motor, vagy én vagyok jó motoros? Az biztos, hogy túrán rám sosem vártak én viszont igen. Főleg szerpentinen mutatkozik meg az erénye. Volt ám sportmotor és grandturizmó is köztünk nem érzem, hogy sokk lenne vagy túl gyorsan mennék, inkább tempósan és haladósan. Lehet hogy jó összeszoktunk azért a 85-ezer kiló-méter alatt.
Koszi! 130-140 az laza turatempora gondolsz?
Ha nem téped neki akkor 6 alatt lesz.
Sziasztok! Jovo heten indulok haza az 1250-es Banditammal Angliabol.Az erdekelne h mennyit eszik hosszu tavon.

Én meg pont a csővázzal vagyok elégedetlen a Banditánál.Az ezelőtti motorjaim sokkal élesebbek voltak.A Bandi futóműve szerintem tompa.
sziasztok,
Eladó egy wingrack kit banditra, ha valakit érdekel teszek képet.
Szevasztok !

Eladó egy banditr való sport kipu , párszor használt !
A bandit 1/4 annyiért is tud ikaruszozni!
A gsr-esknél a laci gyereké asszem büntet is.
A váltóval.
Annyiból veszel egy bandit a javszerből.
De gondolom nem javított akkorát, mint a Z1000 megvétele :)
Gondolom, de egyrészt 90%ban nyugisan megyek, 100%-ban meg FB vagyok, nem szívesen cserélek addig rugót, míg a gyári nem ült össze az adott minimális hossz alá.
Ezen egyébként segített a progresszív rugó! :)
Nem 100%-ban, de sokat javított rajta. Tudod, amit tőled vettem, anno!
Az nekem is megindítja a nyálelválasztást.