Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hja én is voltam a "Mátra lábánál" a betonvibrátorral! Aztakurva, milyen fárasztó ezt vezetni-hajtani...
Mi is voltunk Balassagyarmaton és még sok sok is falunk keresztül ,
Jöhet még!
Szójatok, ha unjátok, :
Én igen!
Meg kell mondjam, jól esett ez a guriga.
No meg ezek is:
Balaton kerülős, szezonnyitó képei:
Remélem, mindenki szerencsésen hazaért!
90-es 165ekm-es lada szamaránk váltójában talán soha nem volt olaj cserélve, és valószinüleg már nem is lesz...Erröl ennyit...
(Szerintem nem kell túl sok iskolát kijárni ahhoz hogy belássuk, néhány ilyen "filléres" dolog cseréjekor napvilágra kerülnek az értékes alkatrészek, és azok állapota szemügyre vehetö. Hja hogy valaki csak kiboritja az olajat, vagy motor esetén lenegedi, azán újjal tölti fel, és közben nem konyít a dolgokhoz igazán ami a keze ügyébe kerül, így fogalma sincs hogy közben mit kéne rajta ellenörizni. Most mondjam hogy megérdemli. Látható itt a forumon egy keresztmetszete a motorozok társaságának. Igaziból egy kérdést sem tud helyes feltenni, de motort akart szerelni, úgy hogy közen pék a szakmája...Ha leteremted hogy nem kéne, mert mondjuk meg akarod kimélni komolyabb kár okozásától, még meg is sértödik.Nem kell mindekinek mindenhez értenie, ha érdekli tanulja meg, de ne ossza az észt mert 3-szor elolvasta a fórumon hogy hogyan kell csinálni...
Ìgy sem lehet becsábítani a motorsokat garancia után egy átvizsgálásra, addig is csak azért ,mert mindeki kurvára hiszi, hogy milyen fontos az motornak az olajcsere, közben meg pl. pont leszarja hogy hátsó lengéscsillapitó, már évekkel ezelött elfosta magát, de sebaj dug rugó alá egy távtartót, hogy nem hintázzon, és még büszke is rá, világgá is kürtöli.
Mindenki 50-100 rongyokat költ hurkatöltö sportdobra, hogy hangos legyen motorja, közben persze öt zavaraja igy a fülét bedugja, és kihúzni még egy tizest a zsebéböl hogy utána karbi vagy injektortérkép hozzá is legyen állitva...hogy jó olaj legyen benne az fontos, de hogy aesetleg a szegény keverék miatt milyen károsodások érik a motort, vagy a dús keverékü lekokszosodó robbonótér milyen "elönyös"...
Pusztán be kéne látni hogy mindeki azt csinálja amihez ért. Volt már nem egyszer hogy feladtam a vitát ...mert pusztán csak többen hajtogatták ugyan azt a báromságot én ellenenben valaki kérdésére.
Alig pár hete volt hogy gondoltam lebeszélem a srácot egy belpiacos 400-as kategoriáról (ugy itt erre már nincs szükség) , mondtam vegyen nagyobbat picit (500-600), közben csak érdekesség képpen megemlíttem hogy valt akik mindjárt az 1400-re vagy 1200 bandira "dumáltunk rá". Erre két arc akik soha nem ültek 400-nál nagyobb gépen talán, és csak hiperlativuszokban tudnak elgondolni 100 loeröt, a végen csak meggyözték hogy milyen jó az a 400-as, ugy hogy közben semmi tapasztaltuk nem volt nagyobb motorral. Ez a bosszantó itt kérem. Az én szavam súlya pont annyit ér mint egy hozzá kevésbé értöé, igy aztán elég nehéz kérdezönek eligazodnia, mert sokan nem tudják mikor kéne bölcsen csak hallgatni.

Érdekesség képpen sokaknak van itt autója, abba mostanában mikor is van az elsö olakcsere, meg mikor cseréltretek benne utoljára fékfolyadékot, meg lengéscsillapitóban mikor volt utoljára folyadék cserélve? Èrdekes módon azt kevesebben tákolgatják otthon. Jó a "gyári" kipu, meg az indexek, sokkal kevesebb vakmerö van aki leülteti az elejét 1-2 collal, meg kiemeli a hátulját pár lézervágott lemezdarabbal... )
és mégis sokkal jobb lett az újjal valószínűleg...vajon miért?...
ha vkit érdekelne doboz, megalkuszunk:
http://www.kepesmotor.hu/motor...
Pusztán kíváncsiságból barátom CBF600-ban lecseréltük az első villákban az olajat (2005-ös évjárat, 25000km), majd egy ismerőssel laborban megvizsgáltattuk a régi olaj minőségét. Semmilyen kimutatható különbség nem volt az új és a lecserélt közt. Ennyit erről...
Tesztelek
Én ugyan nem lakok az említett megyékben, de 2000-es 1200-asom van.
most messze vok a vastól de jövő héten lefotózom ha nem sürgős
köszi! lehet hogy majd érdekel...
Van egy animált képem a lámpáról, mert én is néztem ezt a típust, de végül mégsem vettem meg.
Így néz ki működés közben:
Én őt ajánlom figyelmedbe, már én is rendeltem tőle pár dolgot, korrekt a srác.
tutilámpa
Mondjuk inne:
http://www.louis.de/_30505fcad...
Néha még le is van olcsósitva: volt hogy 30 euro alatt volt...
(Ez csak saját hülye hozzállás, de ha ingyen adnák sem kéne,mert rettenetesen nincs kedvem még az idöt sem eltölteni vele hogy kicseréljem, föleg hogy remekül funkcionál= világít!)
Sziasztok!

Venni akarok az 1250-es gépemre,ledes hátsó lámpát.
Van itt közületek olyan aki már vett?Ha igen,akkor elárulja hol vette?
Köszi
Igen ez egy jó kérdés... viszont szerintem ahogy sok másra erre sincs helyes válasz a világon! Izlések és pofonok!
Végülis nekem jól jött ki.
Kevesebb lett a regadó mint a sövö-é volt anno.
Hát Tarlósnak sincs egyéb dolga, mint átnevezi a dolgokat!
Hogy változnak itten a dógok.
Most: NAV Közép-Magyarországi Regionális Vám- és Pénzügyőri Főigazgatóság, Pest- megyei Vám-és Pénzügyőri Igazgatósága 2600 Vác, Lemez utca 6.
Szeptemberben még csak Észak-Pest térségi Vám-és Pénzügyőri Hivatal volt Vác Lemez utca.
De legyen.