Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ahh, köszi
Bátorkodom megkérdezni összejött a vásárlás?
Én meg maradok a jól bevált MOL-os lánc spray-nél!
Itt vehetsz ilyen matzagot.http://adamoto.hu/spd/OF390/Ta...
Nekem szimpatikus. Beindítod, csepeg, leállsz, nem csepeg..... Szerintem fapadosnak tökéletes. Valami ilyesmit nagyon el tudnék képzelni az enyémen.
Régebben igértem egy ilyet...

http://www.sportmotor.hu/motor...
A Lidlis tárcsazáron egy kb 2mm átmérőjű spirálban csavart műanyag szál volt, ami úgy nézett ki mint a vezetékes telefonok zsinórja. Végén hurok volt, amit a kuplung karra kellett ráhúzni. De szerintem tökmindegy, milyen madzagot teszel rá. Emlékeztet egy darab spárga is, ha arról van szó.
Pali még egyszer köszi, hogy eljöttél (eljöttetek) megnézni a motort, nem tudok elég hálás lenni. Ha bármikor lenne kedvetek Győr felé gurulni egyet, csak szólj és a BAMBI behűtve vár.
Üdv: Zoli
van egy tárcsazáram, de nem akarok úgy járni, hogy rajta hagyom, láttam vannak olyanok, ami egy hosszú madzaggal van kötve a kormányhoz, ehhez nincs,...vmi ötlet, barkácsoljak egy egyszerű spárgát? miből van az a madzag? akinek van...
Jelentem a robogóban az akku teljesen feltöltve!
Ezt onnét tudom, hogy elaludt a sárga, amelyik a töltés alatt végig világított!
Meg azért megkérdezném mennyit gurítottak bele, mert 20-25 ekm után a tömés kiég, és ocsmány hangja lesz. Ès egy ilyen tömés sem a fabatka kategória.
köszi
a cikkszámokat néztem de attól nem lettem okosabb
majd még olvasgatok hátha kiderül konkrétan mi a problem
Ha megnézed, az összes Slip-on dob, mint ez is itt, pl a louis katalógusban, más cikkszámon fut a k1-k5, mint a K6. A k7 megint más, az vizes is, más blokk. Van leo vince hozzáférésem, ott is 3 cikkszámon megy a játék, de ott pl abba is hagyták a K6-ra gyártást tavaly.
Lehet, hogy fel lehet tenni, de más a váz kialakítás, lehet , hogy kell vele erőszakoskodni, én K1-K5-tel csak úgy mernék ilyet venni, ha rápróbálhatom.
mi miatt jó csak az átmeneti banditra?
Szia!
Nekem van egy felesleges fesz.szabályzóm,tavaly rendeltem (de mire megkaptam kiderült mégesm ez volt a hiba forrása ) egy sráctól aki mindenféle elektronikákat,műszereket készít, azóta itt pihen a szekrényben.Ha érdekel küldök róla képet.
Hétfőn írj rám egy mailt, hogy ne felejtsem el (szamosd_kukac_dkgeast_pont_hu)! A másik gépemen vannak kapcsolások. Küldök egyet.
Szia! Nekem aerox 100-as gyári kipufogó kellene, láttam hogy van de egyszerüen nemtudlak elérni telefonon.
ÜDV!
Pedig rákérdezhettél volna, akkor nem bosszankodtam volna ennyit!
Mert ha rákérdezel, biztos megtaláltam volna!
Innen annak tűnik, de biztosan vannak benne gravírozott jelek, műbizonylat meg stb. Viszont ez elméletlileg kizárólag a 2006-os átmeneti 1200-es bandira jó, a K1-K5, K6, és a K7-K9 tök más cikkszémon futnak ugyanabból a kéményből.(leo vince konkrétan)
.....eszemben volt, hogy rákérdezzek, hogy nincs-e valami kapcsoló, de nem gondoltam, hogy tényleg az lesz...
http://www.kepesmotor.hu/onroa...
mivel tele a net kókány akrákkal és yoshikkal
ezért adott a kérdés ez eredeti?
Na, miután jól kibosszankodtam magam, és mindenkitől, aki él és mozog, megpróbáltam segítséget kérni a töltő ügyében, a műszerész barátom 5 másodperc alatt rámutatott a problémára!
Szégyen, nem szégyen, én ugye csak az elejét qkkoltam, hogy mi világít, mi nem a hátulját viszont nem!
Pedig kellett volna!
Egy jól eldugott kis pirinyó kapcsolóval kellett volna beállítani az éppen töltendő akku fezsültségét, vagyis, hogy 2-6 vagy 12 voltos akkut akarok tölteni.
Természetesen alapból 2V-ra volt állítva, így világos, hogy még a lemerült 12V-osra sem gyulladt ki a sárga lámpa, vagyis azt jelezte, hoyg az akku fel van töltve!
Na, miután erre barátom felhívta a figyelmemet, és átkapcsoltam 12 V-ra, és utána tetem rá a robogómra, mindjárt kis is gyulladt a sárga, hogy töltés folyamatban!
Na, szóval ilyen b@lf@sz voltam!
Elnézést kérek tőletek, hogy figyelmetlenségem miatt háborgattalak benneteket nem is létező problémámmal!
Úgy gondoltam, ez a minimum, hogy ezt leírjam nektek, hogy legalább hadd röhögjetek egy jót rajtam!
Megérdemlem!
Kettesben, évente párszor jön csak össze.
Csapatba ?