Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Igen, tudom, köszi. Kényelmesebb lett volna, hiszen nem kell mindig. De nem irtózok a villáskulcstól. Rapid sajnos csak a K9-től van a Givinél és Kappánál is. Még egyszer kösz!
Ki hoztam meg mosakodni a kis koszosokat
Március 15 re szépek legyenek
Az enyém sima PLX.
Nem tudom, hogy van e K8-hoz PLXR, de a márkakerekedésben tuti meg tudják neked mondani!
Szerinted szükséges, hogy le tudd gyorsan venni az oldaltartókat?
Mert ugye a PLXR-ből az "R" ezt jelentené, hogy rapid.
Lidl-ben ismét motoros akció van. A sisak nagyon gagyi, a vesevédő viszont korrekt, abból vettem magamnak kettőt.
A kopás miatt nö meg a láncszemeken a játék, ez okozza a hossznövekedést, rossz kifejezéssel a nyúlást!
Ha nem kopik, nem lesz hosszabb!
Jól illusztrálja az a kisérlet , mikor a csapok függölegesen állnak , kitartva , meg lehet nézni mennyit "hajlik le" ùj lánc és mennyit egy használt.
Ezzel azt akarod mondani hogy a lánc feszességén és elnyúlásán múlik az élettartama? Kopása nem számít mert akkor nem cserélem ha nem muszáj! El megy az még 90-ezret....
Igen
Nem
Daty!
Az oldaldoboz konzolod típusát szeretném megkérdezni. PLX vagy PLXR? K8-hoz van egyáltalán PLXR?
Az e-mail-t jelent? Vagy amatőr vagyok?
Én múlt pénteken toltam egy lepencét, majrécsík kérdés lerendezve
JEsszus, az a Michelin Hi-sport legalább 12 éves, nehogy azzal motorozz!
Szia!

Van egy rozsdamentes táblatartóm, elküldöm a fényképét mailban, de nem látom semmilyen elérhetőséged. Az enyém ott van az adatlapomon, küldj rá egy levelet légyszíve, reggel mutatom a képet.
Sziasztok Banditások!
A segítségeteket kérem! Keresek olyan Bandit tulajt aki 600 vagy 1200 es,2001 előtti géppel rendelkezik! Lehetőleg Csongrád,Békés megyei lakos legyen!
Előre is köszi!
Hello Dipshit!
Látom megvetted S. Csaba motorját,nem jártál rosszul! Nagyon jó gépek ezek, nekem is ilyen volt az előző! :D 3 évig volt meg, 35 000 tettem bele! Én is raktam rá 3 dobozt! Voltam vele kétszer Erdélybe,meg itt magyarba mindenfele! :) Most Pécsen szolgál,de készülök meglátogatni valamikor! :)
Szia Zöldi!

K.István ajánlott,hogy tudsz GSX1400-ra valami normális rendszámtáblatartót!?
Akkor szerencséd volt.Nekem nem ment csak 20-al de megállni sem állt meg az istennek se.Majd nekimentem egy csomagtartónak.
Ditekk SR után kész gyötrelem.
Szerintem félelmetes jószágok.. egyszer mentem eggyel.. talán a 68-at is megütötte végre. Féltem rajta no..
Nekem nemigen.
Eléggé skrupulusaim vannak a simsonnal kapcsolatban.
Vagy elmegy a kedve az egésztől.
"A simson vót'-e?" Szerintem célravezetőbb kérdés
Ne aggódj, idővel felbátorodsz és teljesen elszemtelenedsz!
Jogsi mikori?
Köszönöm a válaszokat :)
Az én tudásom meg kimerült abban hogy szigorúan tökegyenes úton nulla forgalomnál külterületen felgyorsítottam 100-ig... Húúúúú micsoda érzés volt Persze aztán gyorsan vissza is vettem a tempót... A párom már ezért is letolt, mert voltam olyan nemokos hogy elmeséltem neki a "száguldásomat"
Nameg a spéci majrécsíkmentesítőgépet használ valaki akkor dől a következtetés.