Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

küldenél róla képet? a gyári helyére bemegy?
8.000,- (ennyiért vettem én is).
Vagy 2-3 hete láttam bontottat a Vaterán!
"gyanús ,hogy nem is banditra való"

Ezt mi alapján döntötted el? Azért az összekötőcső méretileg / alakilag eléggé típusspecifikus szokott lenni

Egyébként meg az én bolt-on Akra dobom cikkszám alapján Kawasaki ZX-9-re való. De ettől függetlenül szépen muzsikál

Újratöméssel kapcsolatban keresd pl. Egrus-t, apróban szokott hirdetni.
Pali megerősítését követően lefoglalóztuk a motort. Egy hátsógumi, olajcsere és az alapjárat ingadozása miatt (Pali vette észre) a karbival is kell majd valamit kezdeni. Ha minden jól alakul, akkor márc. 22-én vagy 23-án hozzuk el a kicsikét.
Szép estét Banditák!
A lányom Aprillia Scarabeo Ditec-jében megdöglött az üzemanyag pumpa. Volt itt köztünk valaki, aki foglakozott robogókkal, csak nem tom, hogy ki, de ha más is tud segíteni, azt is köszönettel veszem.
Kérdés: lehet-e a pumpát javítani, vagy csere.
Tud-e valaki eladót (bontott is jó) mert az újnak elég sárkányos az ára.
kértem tőle cikkszámot illetve kérdeztem ,hogy mennyi lehet a kipufogóban
azóta méla csend
gyanús ,hogy nem is banditra való
egyébként mennyi egy kiégett tömetése?
Jöhetne róla pár kép:

bikerfranky@freemail.hu

Köszi!
Ja! Nagyon patent a gép! Egy kis karbiszinkron ráférne, de máskülönben nagyon jó!
Csak a képeket néztem, de majd megnézem a képek alatt is!
Köszönöm szépen a hozzáértő segítséget és a kiszolgálás minőségét. Manapság kevés az ilyen hely... Mindenkinek tiszta szívből ajánlom a Darázsgarázst!
Egy kicsit túlzás az, hogy "innen" vagyok. Ez az első hozzászólásom, viszont sokat olvasom a Banditos fórumot. Bandit 650 S vásárlása előtt állok (2008-as körülit szeretnék). A nagymotoros jogsi most van folyamatban, és még a tavasszal szeretném a vásárlást is nyélbe ütni. Ez lesz az első nagymotorom. Fiatal koromban (14-24 éves koromig) nagyon sokat motoroztam egy kis 50 ccm-es krosszmotorral. Aztán most kb. 10 év kihagyás után újrakezdő vagyok...

Üdv:
Krisz77
köszönöm!
És, jó lett?
Szerintem félszint, 5100 10w40 jó neki. Ha sokat mész városban,dugóban, akkor esetleg a 10w50.
Olyan egyszerü, hogy csak képek mellett (alatt )kommentáltam.
Nem tudom kinek mi nem kerek? Mi érdekelne? Neked már van egy müködö rendszered, nem?
Meg nem akarom untatni a társaságot, meg megint elindítani a meddö vitát a szükségességéröl. Pedig tudom Maxxy nagyon élvezné, de nem nyújtok most a molnak igyen reklámfelületet...
Egy biztos hogy ez most egy flakon spray árából raktam össze, amibe benne van az 1 liter akciós láncfürészolaj is 3 euroért.
Givi E121 Doboztartó platnit keresek, ha van vkinek használtba...tegye meg tétjét...
na elöbbi kérdést neked is feltehettem volna,de "látom" összejött a segítség
kicsit bővebben

vétel,vagy nem vétel
Egyik szösszenetet is írhatnál hozzá!
Én is örültem a szerencsének!
Szia
10 e ft még megvan
+3630 874 9150
kb mennyiből lehet elkészíteni és mennyire megbízhatók? gondolom már te is készítettél!
mennyiért válnál meg tőle?
haha!:) köszönöm a segítséget, angol van nekem is, de még kicsit csiszolni kell a nyelvtudást....

Zöldi! Téged ajánlottak, hogy tőled kérjek segítséget. Az említett Bandithoz 600ccm, 98' kéne motor olaj. Mit ajánlasz? Kell szintetikus, esetleg van értelme 20W50-nek, milyen márkát érdemes?

előre is köszi a segítséget!