Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ja és az üzemanyag szintjelző is szórakozik: fékezéskor üreset mutat, utána vissza áll a helyes értékre.



Ha az enyém lenne, már lehet, hogy felgyújtanám.
INdex relé................vagy a saruk oxidosak.
Viszont van egy újabb probléma.
Ha ráteszem a gyújtást működik az index, ha beindítom, folyamatosan világít. Ha adok egy gázfröccsöt, világít, ha visszaengedem a gázt, ameddig esik a fordulat villog, alapjáraton megint világít. Vezeték kidörzsölődést nem látok, de azért nem zárható ki.
Valami 5let?
Adja isten hogy ne legyen gáz.
Mentem vele vagy 20 kilométert, probléma mentes volt, de majd kiderül.
Nem lesz hosszú életű.Beköpi a gyertyát újra.
16,5
Szép Estét Banditák!
Megmáhenoltam az AC pumpát!
Eredetileg megszorult az állásban hála a jó magyar benzinnek.
Leszereltem, hogy szétszedjem, de nem sikerült. Ekkor megküldtem kompresszorral, ezután már pörgött, de a motor nem indult be. leszedtem a nyomóágon a csövet, folyt a benzin. Újból leszereltem, a szívóágba töltöttem egy kis spurit és újból megküldtem kompresszorral. Ezután már nem folyt a nyomóágon. A motor is beindult, de durrogott, csattogott.
Lelkiekben már feladtam, és beletörődtem, hogy kell vegyek egy másikat.
Adtam neki egy utolsó esélyt és kicseréltem a gyertyát. Csak egy gyertyám volt itthon amit még a fűnyíróhoz vettem, aminek stimmelt a menete, de ez rövid menetes volt az eredeti meg hosszú.
Beletettem és lássatok csodát, úgy jár a motor, mint a svájci óra.
Holnap kap egy belevaló gyertyát, és indulhat a szezon.
Elvileg elment a levél.
Ha majd az enyém csúnya lesz, leszerelem a gyárit és lefóliáztatom. Szerintem az jó megoldás. Lehet hogy valami tükröset teszek rá.
jogos a kérdésed de nem hasra ütésre döntöttem el
mivel a gugli a barátom ezért előtúrtam egy a hirdető régi hirdetését amin a dob egy szutyok sv-n van
szóval ebből gondoltam de várom ,hogy küldje a cikkszámot
Zöldi menyibe fáj egy vezérműlánc D.I.D gondolom.
z8t6_kukac_freemail_pont_hu
Irtalmondo jó ötlet.Vaterán is árulnak ditekk cuccot.
A jó hír hogy az AC ritkán döglik meg így lehet találni hozzá bontva.
A robogobontoban talán.
piti 1!

Egy telefont megér:30/9535729 Italmondo
piti 1!

Van itt Aprilia SR 50 fórum! Ott dobd be a témát,hátha nyom valaki rá megoldást! Egyébként Békéscsabán van egy italmondo nevű bolt,ha jól emlékszem a bolt nevére! Ott főleg olasz cuccokat árulnak!
Pedig van. 142 szemes, ugyanaz, mint a 1250-ben is
Írj légyszi egy e-mail címet, ide valamiért nem tudom a képeket feltölteni.
Az sem rossz 5let!
Üzletben találtam 40 meg 45.000 -ért, de nincs készleten. Ahol van készlet, ott 72.000. Komplett motort találtam 100.000-ért ami egész jól néz ki. Lehet veszek egyet és szétbontva árulom.
Üzletben kereseted már?
Vagy ott nagyon drága?
Én is találtam 1-et aszem 15.000 -ért valahol messze, de jobb lenne valamilyen megbízhatóbb forrásból szerezni, mert attól, hogy pörög, még lehet rossz. A lányomé is pörög, csak nem nyom eleget.
Sziasztok nem találok utángyártott vezérműláncot K7-es 650-es banditra! Nincs utángyártott vezérműlánc?
Megtaláltam...
Sziasztok.
Valaki itt nemrég kínált gyári sötétített plekót.Nem tudjátok ki volt az?Esetleg hol a hirdetés, hozzászólás,Nem találom.Pár napja lehetett....