Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szia,nekem aránylag,jobb védelem kellene,de azért nem a legkomolyabb,de nem találom,hogy hol mondod a gyári fejidomot.Valahol "lejjebb "mondtad,de nem találom sajna.
Sziasztok!
Keresek 2005 utáni gyártású fejidomos bandithoz lámpa tartó konzolt asszem a z müszeregységet is ez tarja,ha van valami ötletetek merre érdemes kapizsgálni azt megköszönném.
Üdv
6000 körül már lehet venni puig-ot.

Nekem olyan van az 1200-esen...

Ez lehúzza a szelet a melledről, de a bukóra még mindig jut.

Én ezzel mentem tavaly majnem az egész szezont.

Aztán télen leszedtem, és láttam mennyivel szexibb a bandi nélküle:-)

Csakhogy mikor mentem a vassal, akkor azt is észrevettem, hogy nem sok kedvem van 140 felett menni...

Jó az a kis plexi...

De ha komoly védelem lekk, ott a gyári fejidom lejjebb...

:-D
Akkor milyen a hasznos?Ja és hol lehet itthon kapni?Nekem olyan kéne ami direkkt erre a tipushoz jó,hogy ne kelljen fúrni-faragni hegeszteni stb,csak vmi tartóval felcsavarozni és kész.
Ez szép, de haszontalan.
www.biker-world.hu univerzális plexi 9990 Ft
A második nem konkrétan szelepállító, hanem egy általános hajtóvas négyzetes szárú szerszámokhoz, pl. menetfúró, dörzsár, stb.
A nyomaték alatt azt értettem, hogy mivel racsnis, a racsni mindig ugyanakkora a nyomatéknál kattan tovább.
Sziasztok,nem tudna valaki ki segíteni?Bandit 650 N-re kellene lehetőleg olcsó plexi,de vmi olyan amit csak fell kel csavarozni,nem kell fúrni-faragni lemezt hajlítani stb.Szal ilyet hol lehet találni itthon?Előre is köszi.
Látom, esküszöl a Louis-ra:-)

Megvettedd az egész szelepállító-szerszámkészletüket a leggagyibbtól a vérprofiig:-)

Kemeni...

Azért azzal vitatkoznék, hogy ha racsni van egy kulcsban, az nyomatékkulcs attól.

Ezt vedd "kvázi" kijavításnak:-)
Sziasztok!
Van egy 1200-es bordo bandit fejidom (kompletten) eladó, ha érdekel valakit!
Tel: 0620-225-4279
vagy pegaso125@citromail.hu
egyben eladó 70 000 FT
Na a ventilt még én is ismerem. 8 évig biztonsági szelepeket javítottam, ott elég soxor találkoztam a szóval.
Nekem ilyen van, de mégsem ezt használom, hanem egy ilyet. Ennek is négyzetes a megfogó része, kényelmesebb, és mivel racsni is van benne, így minden szelepnél egyforma erővel tudom ráhúzni a hézagmérőre a csavart. Kvázi nyomatékkulcs. :)
Alles klar
Én tavaly éretségiztem németből, ötös lett Komolyan
hmmm...

engem általában a "Tricks und Tips" rész érdekel...

Ott nyomok egy keresés arra a szóra, ami érdekel...

Legutóbb monnyuk a "ventil" szóra.

Ehez monnyuk tudni kell németül

Én meg némettanárként végeztem...

;-)
Jó az az oldal, én is figyelgetem, de olyan szinten áttekinthetetlen, hogy kétszer ugyanazt még nem sikerült megtalálni
Igen ez az. Mindig meglepődöm, a Suzuki milyen barátságos árakkal dolgozik . Még mindig a Kawához vagyok szokva
Meglátjuk, mit tud...

Előbb hozza meg a fullgas:-)

Azt kiderül:-)
Ez az a tipikus műanyag (így ránézésre), ami az első leejtéskor szilánkokra törik. Vagy egy minimális megerőltetésre elfordul a nyélben.
Nem nagy gond azért, mert utána lehet rá csinos és tartós fanyelet applikálni.
http://www.cjaccessories.co.uk...

Ez mit tudhat?

Árban nem durva...


Baromállat:-)

Monnyuk jah...

Csak színe alapján ez valami üvegkemény műanyag, amiből ezt fröccsöntötték (anmyagbevizsgáló mérőműszer ott figyel a szememben)

Héten jön meg fullgashoz...

Jövő héten szelepállítás:-D
még bukógombának is király :DDDDDDDD
Szelepállító?

Erre gondolsz?

http://www.1200bandit.de/venti...

Gyári suzuki 1990Ft a Fullgasnál.
Ott a cikkszám is a linknél;-)

Ez frankó oldal amúgy;-)
www.1200bandit.de
Majdnem megkérdeztem, honnan lehet bandit.hu matricát szerezni...

:-D

Hello bello jól tetted hogy a bandi mellet döntöttél,nekem eddig bevált 5300km imádom,csak lenne már egy kicsit jobb idő.Na szóval gratula
Üdv mindenkinek!
Nem rég óta vagyok gsf 1250 tulajdonos.Jó a motor ,tetszik,sikerült 4 nap alatt 930 km-t beletenni úgyhogy ma voltam ezres szervizen.Ezúton kívánok mindenkinek balestmentes,boldog szezont.Sziasztok.