Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szedjük össze a legjobb szerpentineket kis hazánkban,folytassátok!

pécs-orfű-abaliget

magyaregregy-koml
Javaslom egy kacsatollal dolgozó párnaüzembeli elhelyezkedést.
Máris bratyizhatsz a postással.
Elég 1, max 2 kerék. Csak összehasonlító, roncsolásmentes méréseket csinálnánk. Max 1,5-2 hét után vissza is tudom postázni. Cím változatlan.
A postás nem barátkozik velem. Nem értem miért...
"Szopassuk megint a postást a 11kg vassal, had "rohangáljanak"?! "

Én egyszer egy 19"-os CRT monitor adtam fel 29 kg mutatott a mérleg alatt.
Ott akadtunk el hogy mekkor mintanagyság kell!? Elég pár fogaskarék, vagy akár egy a nagyobb fokozatokból, vagy az egész komplett mindenestöl?
Hétvégen hazugrok megint, postaznám a kivánt tételeket.
Cím változatlan?
Szopassuk megint a postást a 11kg vassal, had "rohangáljona"?!
Yamaha kerekeket még tudtuk megmérni (még nincs donor), így nyugvóponton van az ügy. A Suzukinak is kellett vagy 15 év, hogy (ne) tegyen valamit, mi sem kapkodjuk el
Sziasztok,

Mi a fejlemény a yamaha fogaskerekek mérésével és a bandit kerekekkel? Kihagytam pár hetet aztán nincs időm visszakeresgélni
Hosszú téma volt, nem akarom megint előhozni csak jó lenne tudni mit érdemes tenni ha jön az Ikarus
Nem kéne..................de ha vasárnapig megnézed szólj milyen.
hát lábujjhegyen megnézni, mi a stájsz
Május környékén ismét kéne menni a Matyi bácsihoz, ismét felhangolnám neki a pianínóját.
Közel 11 millán csücsülsz tesókám!
És ott hátul egy szépség farát látom!
a Ducatit én is meglovagoltam...
Hát meg kell mondjam gyönyörű! Ez a szépen ívelt váz...
Nekem sokkal jobban tetszik mint az egyenesvázasok.
jé! ezen a képen én is rajta vok!
jó kis túra volt...
szevasztok Banditák!
Mit akarsz te ilyenkor ott? Én novemberben voltam utoljára, de már akkor tiszta nyálkás, faleveles volt az árnyékos részeken. Bele sem merek gondolni most mi lehet ott
Meg is reggelizett volna,mire odaérsz!
Nekem felajánlotta, hogy nekem adja a Ducatit, ha előbb érek a szekszárdi Duna hídhoz mint Ő.
Valahogy akkor nem volt kedvem versenyezni, pedig a Ducatit meg bírnám szokni.
kengyelfutó!

Ilyen motoros cimborám nekem is van! Bálind Mátyásnak hívják,és Baján él! Sokat megyünk együtt,mondjuk ez nagyképűen hangzik,mert csak akkor tudunk együtt menni vele ha engedi! Szerintem most így 85 évesen is lealázná az itt jelenlévők 98%-át! Két éve még az elhíresült mánfain a helyi menőket két-három kanyar után ott felejtette! Erre vannak tanúk!
A rendőrmotoron kókányolt bukócső volt, nem gxári!
Még egy adalék a Nagybandit vásárláshoz!Készpénben fizettem inkább édesanyámtól kértem kölcsön 500 ezret./Becsszóra visszaadtam/minthogy hitelt vegyek fel.Mondom az eladónak a hirdetésben az szerepelt van valamilyen sisak és egyéb ajándék./nem mintha rászorulnék van mindenem de a hirdetésben ezt igérték/A kereskedő mondja:-Jah aki nem hitelre vásáról és a motorját is beszámitják annak nem jár.Hát igy jártam.
Hát.................nem voltam arra tavaly szeptember óta.
Jó az nekem, az a kérdés, menniy a hó, jég, átfolyás rajta?
Vannak nagy arc öregek.
Bejön egyszer egy idős hajlott hátú bácsika a boltba. Nézem, és arra gondolok , mindjárt mesél majd az ő idejéről, a pannóniákról meg a többiről. (Szeretem a régi motorokat is) .
De nem! Mondja ez az épp összecsuklani készülő ember, kinek a hangja is megbicsaklott néha, hogy: Szoktunk a haverral menni...blablabla...
Kérdem tőle: És milyen motorral?
Válasz: Ezres augusta !

És a "Haver" ?
Ő? Az új szériás gsx-r ezrese van, de megfűztem, jövőre ő is Augustát vesz.
Hittem is nem is, de pár napra rá, megálltak a bolt előtt! Az öreg, és az ugyanolyan korú "haver" ! Hatttalmas gondoltam.
Ma is volt bent egy idősebb úr, aki elvesztette a fél lábát balesetben. Erre mit csinál? Nem ám otthon búslakodik, vagy piál! Építtetett magának egy 2000 Ford Cosvorthból egy V8 Trike-ot a Németeknél.
Csuda egy formák!