Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nekem csak 1. MEgvettem a használt pr2 szettet, városozgattam meg autópályáztam vele, mentem egy lepencét, épp kezdtem áradozni, milyen atomzsír gumi. Aztán hazafele az egyik ismerős lámpánál megpróbáltam, felveszi-e a hátulját, kb feles fékerőnél sikítva elengedett. Aztán még próbálgattam, a gyári betonkemény fékbetétekkel állóra fékeztem két ujjal, úgyhogy ahogy találtam használt powert, tettem is fel. Meg hátul vízen simán megtekertettem kettőben, azt kb bármikor. Után vettem egy sima új roadot hátra, azt nem tudom elforgatni vizen, a múltkor 2 fokban próbálgattam....
Ja, és mi az, hogy kivágni a motor elejét?
Úgy hogy a közepe kemény mint a fagyott medveszar az oldala meg puha.
Csak hátra kellene, elől még jó a Z6, fele sincs lefutva.
"Érdekes hogy lapon sosem." - Ezt hogy érted?
Volt pár bef...tam helyzetem mire rájöttem.Meg egy fasza jobb vállon tigrisbukfenc egy rendőrautó előtt.
Szívemből szóltál. Meg Norbuéból :D
A bukócső nem jó megoldás a nagybanditra, ha kanyarodni is akarsz. Ennyi. István meg gyárt LSL gomba replikát. Az meg jó.
Hátul jó,az oldala csontrakopik mire látsz kopást a közepén.Előre mostmár nem tenném.Hajlamos egyenes helyzetben keményen fékezve kivágni a motor elejét.Érdekes hogy lapon sosem.Ezt hátra power előre tuti kombó.
Erik!

Amúgy erről a gumiról van szó?

http://www.r17.hu/index.php?pa...

Üdv!


Daty
Erik!

Ez a Michelin Pilot Road 2 mennyire tartós?
Lesz róla kép?
Árban hogy fog kinézni?
Bukócső mellé is fel lehet lesz tenni?
Kifejtenéd? Vagy inkább telcsin?
Nem vagyok tök hülye, havon nem megyek. Itt majdnem szárazak voltak a főutak Mondjuk reggel egy üres telek miatt rászaladtam egy 10 méteres hósávra, szépen rágurultam 40 körül behúzott kuplunggal, mikor leértem róla, kuplung 3-ban rá, finom gáz, már kereszben is voltam, a hátsó még a havon volt
NE legyél önsorsrontó, Pistáék elkészültek az első adag deknigombával!
Banditák. Nem tud valaki egy mestert, aki készítene bukócsövet?
Nem kapart nagyon a havon?Én fostam volna ilyen "sportszerű" gumikkal...
Megdörgöltem már :)
Mosd le,mert tavaszra sószínű lesz!
Jóhogy, zupper volt. Nyomtam a gumikba 0.2-0.3 bart pluszban, ennyit engedtek le november vége óta, akkor néztem nyomást utoljára.
Bandittal?Úristen ,ez komoly?
Beteg vagy................még a kocsiban is fáztam.
Nekem nem idult a robim, mentem a bandittal melózni :D Hazafele még kerültem is
Elég lenne egy szűrmés csizma vaskapcsokkal a talpán.Meg egy jegesmedvebunda.
Kéne,vagy hólánc esetleg szöges gumma