Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Az igaz hogy általában mindig csak az egyik fogaskerék megy tönkre, a párja jól birja. Ès általában mindig ugyan az a párból. Nekem legalábbis ilyen emlékeim vannak. Rádásul mondjuk egy 5-ös attételnél 1:1 az arany, ugyan az a terhelés...
Akkor az egyik "oldal"(fogpárból az egyik) anyaga-edzése jó, a másiké meg nem?
Dobj egy címet a rocklmiki@freemail.hu-ra és postára adom.
Üdv!
Ha egyet el tudnál juttatni nekem, akkor egy-két mérést meg tudnánk ejteni rajta. Kösz
Beszéltem a szerelőmmel, még nem dobta ki a nemrég kiszerelt gyári fogaskerekeket (4-es és 5-ös pár). Felajánlom mintának vagy anyagminőség mérésre, ha kell valakinek.
Akkor inkább megkeressük Sugó Motorsos robit, hogy kéne 10 váltó, egyben, két kilóért
Na jó, akkor nekem is kell! Felrakom a polcra a kis makett motorok mellé
Akárhányan jövünk össze, ez szerintem fájdalmas összeg lesz. Az árajánlatot ne nagy sorozatra kérjétek...
Azt nem értem miért csinál a Suzuki olyan nyomatékos motort, hogy ledarálja a fogaskereket!
A motorrevűben azt írták,hogy 50 ezer után már látható....persze gondolom nem kímélték.
Hugári= Hungári így akartam
Így folytatjuk legyártunk egy Hugári Banditót
de az jó lesz tuti ,
Okés, köszi!
Veszek hozzá egy fogatlan Banditát.













Bocs nem tudtam kihagyni.
azt mit csinálsz vele,felakasztod a karácsony fára
Srácok ha már lúd legyen kövér nekem is kéne....................de csak olcsón.
ugy látom gyűlünk-gyűlünk,engem is érdekel a dolog,ha lesz lista iratkozok
Igaz hogy most csinálják nekem is ,de azért felraknék egy kettőt a polcra tartalékba de most komolyan jelentkezem engem is fog érdekelni ez a projekt
Hahó!
Ha gyártás lesz, nekem is elfér egy garnitúra a polcon.
Engem se hagyjatok ki.
Szia Zöldi!

Nekem is lenne egy profi cég, ha lenne egy minta árajánlatra, és itt is élne szerintem az össze állós egyveleg, mert sokkal gazdaságosabb mindenkinek! Ha érdekel írj és felveszem a kontaktot a sráccal!

Üdv:Balázs
Vagy csak meghallod a búgást.
Ne izgulj. Egyelőre nem tudni róla, hogy a vizesnek is lenne ilyen baja.
Pár év múlva a statisztika megmutatja.
Nem én irtam csak be másoltam, mielöt emiatt is elvérzek a mélyen tisztelt nagyérdemű elöt
Annak idején Bervas megkeresett a tervekkel gyártás ügyben. Végül nem tudtam neki értelmes ajánlatot adni, mivel nem ez a profilunk, így 1 fogaskeréksor legyártása horror összeg lett volna. Végül talált szakcéget. Az ő terveiben egyébként nem csak az 5-ös bevarázsolása volt a nagy szó, hanem a kukactárcsát váltotta kukactengelyre ami korrektebb kapcsolást eredményezett (azt most hirtelen nem is tudom, hogy a villákat variálta-e)
Pannoniába mi is gyártottunk már fogaskereket. Oda túl jó is lett (~20Le, ~20Nm nem kihívás mai anyagokkal), de azért Banditba való GYÁRTÁSNAK nem ugranék neki szakirányú sokéves tapasztalat nélkül.
Azért,ha "vizesbe is gyártatok,akkor nekem is kéne,igaz búgást még nem hallok(túl jó a sisakom... )A vizesé megegyezik a légolajoséval?