Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

A LED- villogás nem tudom, jó-e, nekem fixre van kötve, mert úgyis "elalszik" magától. Én ha elindulok és kapja a sebességjelet(én megcsapoltam a madzagot). Szóval egyszer felvillan az olajled, a másik kettő meg X alkalommal(nem számoltam).
Van egy kis poti az alaplapon (amelyiken nincsenek betük) azzal lehet állítani, hogy az olajvisszajelző LED milyen hosszan világítson. Tekerd fel kicsit, akkor hosszú másodpercekre világít.
Sziasztok!
McCoi láncolajzóval kapcsolatban lenne kérdésem!
Rendeltem én is.
A platnit is összedobtam. Nem volt nehéz.(Segített a Harribo. )
Nem nagyon vágom a németet.
A működésével kapcsolatban kérdeznék!
Mikor gyújtásra teszem akkor kigyullad a Zöld led majd néhány másodperc után elkezd villogni a Piros és a Narancs egyszerre.4x Majd kialszik mind a kettő. Továbra is a zöld világít. Majd ismét néhány másodperc után elkezd villogni a piros kb 2 percig majd kialszik. Amint megfordul a kerék(reed szenzoros) a piros ismét villogni kezd!
Ez igy normális?
Piros = Cross
Zöld = Control
Narancs = Regen
A láncom olajos de nem látom hogy a pumpa mikor működik. Vagy csak nem veszem észre?
Előre is köszi!
Hallgass Lamb-ra! Ő már csak tudja!

Bocsi Ádám, de ezt lehetett kihagyni!
olyan igazi csapágyhang ha nincs vonalban a tengely......minden rába híd így zúg, de mégis használják sőt nagyon elismertek erőgépek terén...
Általában K3-4-nél szokott kijönni, de láttunk már 1250-nél is hasonlót. A hang arra hasonlít mikor a régi Ikarus buszon hátul utazol és egyenletes 60 feletti tempóval halad. Olyan hülye zúgás...

Hány km van a gépben?
le kell szarni......jó olajjal sosem lesz baja csak hallani kis fordulaton....lehet sok pénzért belenyúlkálni, de vagy jó lesz vagy nem...
Évjárat független. Vagyis mind szar. Csak a szerencsén múlik, hogy mikor jön elő!
ez a hiba évjáratba metöl-medig
szokot lenni ,esetleg még más tips betegségröl lehet tudi amire érdemes oda figyelnem fülelnem
na most majd minden hangnál össze rándol a seglukam
majd ugy csinálok mint a csajok feltekerem a hangeröt
egy tiz szer otos egermozi pocsnyi billentyuzeten egy bokodovel irok.
Úgy látom romlik a hejjesírásod!
neparazz, nem biztos,majd ha bugo hang jon bizonyos fokozatban.
és az pont a ennyém akkor ezekszerint ha jól veszem ki
szokik a fogak feluletebol morzsolodni anyag......de csak bizonyos evjaratnal.
miért kell?
ez gyári betegség ?
majd kiderul ha valtofogaskereket kell cserelni.
szia !
a faragás nem tudom mit jelent de nem hangzik jól
motor szép állapotba van ,ne ezem muljon hogy igy is maradjón az össz benyomás
ugy érzem a motor vásárlás jól sikerült ,
remélem aztán nem csak érzés hanem tényleg az
Miért, hol kötsz még előnyös üzleteket?
egy fél keretem van, gyári, a másik felét ki kell faragni...
BÚÉK esösorba mindekinek és kiemelten banditáknak
12-én hozom el a motort
és arra gondoltam hátha tudok itt is üzletet kötni ami elönyös mindenknek
na szóval ha esetleg volna valaknek elfekkvöbe búkó kertet ami meg óvná a blokomat esetlegeskároktól + hátso doboz (nagyobb féle ) konzolal akkor vevö lennék rá ha meg egyezünk egy árba
1200 s bandit 2004-véjárat ha számit

a
Üdv,és BÚÉK. mindenkinek!Hát én ma vettem a bátorságot.Hát nem mondom,volt mosoly a képemen!/Csak kicsit fagyos/De megérte!