Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szia!
JT 15/45 áttétellel 29e DID VX lánccal, 41e DID ZVM-X extra erős lánccal(ezt csak ha szeretsz 60-170-re gyorsulgatni kettesben).
A k3 búg a legnagyobb százalékban, de a németet olvasva bármelyik évjáratnál előfordul.
A nem valós km már eleve okot ad arra,hogy üssed még a mentőben is!
Szerintem tuti,hogy kamu a kilóméter,szóval vidd vissza,mert átbasztak!
Senki nem mondta hogy tákolt.Javítva lehet.
De ha még nem is sérült 13e alatt gy váltó nem búg és nem megy galyra egy lánc.
Itt valami nem kóser.
szerintem menne jógi úton is
már magam se tudom mit higgyek
de Ádám szerit se tákolt a vas
de majd elmeséli körbe járta láta ment vele még a ülés alá benéztünk
Ha van pár kigyúrt kemény haverod,akkor visszavinném a vasat,és a lóvé vissza!
Szerintem egyszerű a képlet.
Ment egy 50-60-at.Majd lefejelt valamit vele és kuka lett az óra.
Bontva került bele egy 13e-res meg minden új cucc.Majd eladta.
most már én nekem is de többi része meg elég derék szög párhuzam szóval nem tudóm mire vélni
hibák száma 3
1 fejidomot tartó szillent van ki egy kicsit váznál
2 lánc kuka
3 ötödik fokozat hangosan búg, negyedik kicsit
ezt leszámítva gyárinak néz ki teljesen
minden értelem be
Helló
Ismerősöm úgy járt hogy eladta a ZX9-ét és a tank alatt volt egy repedés a vázon, a vevő vissza akarta kérni a pénzt rejtet hibára panaszkodva de az ismerősöm se vette észre a repedést és nem tudott róla az elmondása szerint, és nem adta vissza erre beperelték. Úgyhogy vissza kellet vennie a motort és még a perköltséget is neki kellet kifizetni.
Én nem szégyenlem bevallani,hogy mikor autót vettem már jópárat,mindig viszek magammal egy havert aki vágja az autókat! Leginkább kupec havert viszek-vittem ilyenkor magammal,mert ezek a vérbeli kupecek igazán tudják mire kell odafigyelni!
Nos ha én most motort vennék,főleg használtat,akkor minimum vinnék magammal egy szerelő havert aki vágja a dolgokat!
Ha barátunk vitt volna magával ilyen embert,akkor szerintem rögtön kibukott volna a dolog! Olyat meg végképp nem tudok elképzelni,hogy kipróbálás nélkül megveszek egy vasat! Bocs,de ez óriási hülyeség volt! Ha leteszem a lovettát és nem engedi kipróbálni a vasat,akkor menjen a picsába,és árulgassa még a szarját!
Pláne hogy első tulajos.
Ha a lánc szett kuka akkor a Km-ben már hazudott.Ez már gyanús történet.
VWPUSEK@gmail.com csatlakozom
szia!
bandit650s@freemail.hu
szia !
Ádám ajánlott hogy fordulhatok hozzád bizalommal
lánc szettem kuka és szeretnék vásárolni tőled
kérhetek árajánlatot 1200 bandit 2004 év járat
de biztos tudod
hisz most adtam témát fórumnak ( bár nem igy szerem volna bekerülni a banditos történelem be )
persze nyugaton
sajnos a kipróbálás inkább a én saram és nem övé
hogy miért mert gyogyós vagyok
a váltó problémára kitértem és rákérdtem de azt mondta hogy nincs ilyen probléma. Most is beszéltem vele telefonon ,és ö ezt nem érti szervizbe se hívták fel ilyesmire figyelmét és ö se tapasztalt ilyet
A adás-vételire rá lett írva a KM óra állás és hogy 1-sö tulajként sérülés mentesen adta át a motort
Nem úgy volt, hogy csak a K3 sorozat búg? Kapkodom a fejem...
Segítsetek Banditák

Kell vennem pár dolgot a 650-es Bandit-ra:
1. Bukógomba
- ilyet érdemes ? : LSL bukógombák és adapterek
Ha nem, milyet/honnét
2. Hátsó gumi
- jelenleg Conti Road Attack van rajta
- lehet más márka is, csak jó legyen
3. Új bukó:
- LASER VERTIGO, vagy FIBER D1-et ajánlottak

Tudnátok adni pár tippet, hogy mit/hol érdemes venni?
Kipróbáltam és mentem a motorral. Ha a tulaj megengedi, írok róla pár sort nektek.
Már eltelt pár év mióta jármű kereskedelemmel foglalkoztam, de azért leírom amit tudok segíteni:
Magán eladó is szavatossággal tartozik, tehát simán visszavihető a motor az alábbi estekben:
- Ha tudomása volt a hibáról és erről téged nem tájékoztatott Feltételezem, hogy tudott róla. Ha nem írtátok a szerződésbe, hogy emiatt kapsz engedményt, akkor az neki szintén bukta.
- Ha nem engedte kipróbálni a járművet, és ezt rögzítettétek.
- Ha tudott az óra visszatekeréséről, cseréjéről ,és erről nem tájékoztatott
Az alábbiakat javaslom:
-Vidd vissza, kérd vissza a pénzt.
-Kérj további árleszállítást, és rögzítsétek, hogy ezt a váltó és óra miatt kapod.
Nézd itt hiába tették volna le az árát kipróbálásig, utána úgyis vissza kérték volna tőle, ha ilyen a motor . Ő egyszerűen nem akarta, hogy kipróbálják ! Sajnos bejött a számítása az eladónak ezzel a rossz dumával, hogy a tolvajoktól fél, és azért nem lehet kipróbálni .
Nem is értem, miért van olyan, aki nem engedi próbálni. Ha lerakják az árát, és a sarkon áthajt rajtuk a sittes Kamaz, akkor is a pénzénél van...
Így van.....az már főleg ha kp.-s a dolog alapból gyanús ha nem próbálhatok...
A héten vettem robogót, volt olyan tulaj, aki a telefonban előre elnézést kért, de kikötötte, hogy csak úgy lehet kipróbálni, ha leteszem az árát. Én mondtam neki, hogy számomra ez a normális