Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Gyujtásra jobb..........lerelézed a világításnál és nem szívja le.........rajtahagyod a gps-t megebédelsz.......................és vicces lesz nézni ahogy azt a benga blokkot betoljátok.
Kézhez kaptam a K&H biztosító jövő évi kötelező tájékoztatóját. Éves díjam 6936 Ft lesz. Nem is váltok biztosítót.
De jó neked.
Nekem mindkét oldalon van és fixre kötve. Még nem dobott bele soha sehol senki semmit. Szerintem fixen jobb, bármit tudsz működtetni róla gyújtás ráadás nélkül.
Kedves emberek.
Az enyém az ülés alatt van.
Na, kész a szivargyújtó aljzat felapplikálás is, most már nem gond a GPS és más külyük áram ellátása!
Bekötni úgy fogom, hogy csak gyújtás ráadása, vagy beindítás után működjön.
Sajnos haveromnak direktre volt kötve az akkura, és volt, hogy kiverették neki benne a biztosítékot (még szerencse hogy iktatott közbe) pl dobtak bele egy nagyobb csapágygolyót, máskor meg alufóliát gyűrtek össze, azt dugták bele.
Nekünk Pl. /AKMT / minden évben külön oktatást szerveznek önköltséges áron.
Persze, üsd be a gugliba, hogy rili.
Nem, mert ezek a motoros rendőrök régi cimborák!
Szerintem oly mindegy, ugyanazt kapod kb
Tréning oktatókkal és bójákkal?
Ha vezetéstechnikai tréning, akkor csakis RILI !
Mikor,mennyiért,hol?
Jövőre megyek, sellára is, nézem a tutit, csinálom az útvonalakat. De ez a veztech szerintem tök jó. Nem az a bajom, hogy nem merem lapratenni, csak az ilyen tréningek mindig adnak valami pluszt nekem, amit addig rosszul csináltam, vagy nem is figyeltem, stb.
Némi Dolomitok Stelvióval fűszerezve sztem sokat javítana a dolgokon........jól mondom Erik?
2 éves voltál utoljára? Most már 3 vagy?
Ez olyan, mint bármely itthoni veztech tréning második szintje.
Pár nap alatt elsajátítható, nagyon érdemes ilyenre elmenni. 2 éves voltam utoljára, tavasszal megyek frissíteni.
Ebben van fantázia...

Lotto 5-ös, aztán lesz egy ilyen supermoto szállítóm
Hát látom se koporsószállítóm se forókipufogóizém se lesz.
Nem akarom belinkelni a többit, de sok van fájdalmas bólyakerülgetős, könnyűnek látszó, de egyből elesel gyakorlat.
Én próbáltam a magyar pályát, de nem tudok motorozni...
Ja és ecccer részt vettek magyar motorosrendőrök is egy ilyen nemzetközi japcsi versenyen...
Aszondták nem volt esélyük...
http://www.youtube.com/watch?v...
Vagy csoppperral összekötve:
http://www.youtube.com/watch?v...
Na ki tud így motorozni?