Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

A kartonnal csak az a fájás, hogy elázik. A tömítésanyag viaszos, nem áztatja el az olaj. Márpedig ahol olajnyomás van ott asszem ne mindegy, legalábbis nekem.
Az ilyen, elnézést a kifejezésért, "hebrákolások" nyírják ki a motorokat, mert sajálják a polgárok a pénzt megvenni a gyári tömítést.
Pláne előre, ha tudja hogy le kell venni az oldaldeklit. Pedig olyan egyszerú szerintem. Be a Sucukájhoz (SUZUKI) megvenni a tömítést, haza szerelni. Ha nem szakadt el szerencse, van egy bónusz. Ha mégis, nincs gáz van pótalkatrész.
Aki szerel valamilyen szinten, tud ennyit előre gondolkodni.
A többiek inkább csak motorozzanak.
Ja, és ilyen betűket ír.
Csak a neved miatt írom :-)
A képen szereplő úriember egy jó barátom :-) Csomor Miklós :-)
Jó tipp! Holnap a Motorrad felé jövök haza.
Motorboltban talán 1000-1500-ért van A4-es tömítés anyag..........ha jól tippelek több vstagságban.............legalábbis nekem mikor kellett rámkérdeztek mekkora kell.
Most ott tartok, hogy gépműhelyben van a karterom. holnap kész lesz az olajleeresztő csavar.
Én nyugodt szívvel beletenném.
Mivel tudok szerezni 0,5-ös Reinz tömítést, inkább abból csinálnám, de ha nem tudnék, akkor a kartonmappa is teljesen jó, szerintem.
Persze, hogy nem teljesen szakszerű, de:

1. a szükség nagy úr!

2. a gyári tömítés is prespánból, úgyhogy tök ugyan az mint a gyári tömítés.

3. ha mégsem lenne jó, akkor se történik katasztrófa, legfeljebb izzadni fogja az olajat alul.
Hali Banditák. Hogy szoktatok képet feltölteni?
A csapágyak hibátlanok voltak. Nem kellett cserélni őket. A kihajtás csapágy is hibátlan volt.
Hát ez nem tűnik szakszerű megoldásnak.
Lehet kapni tényleg a célra való papírt, amiből az utángyártós itthoni szakik is szokták kiollózni.
Csak azért mondok ilyet, mert nekem is van.
Na hol vannak a kípek a műveletekről?
A kihajtó tengely gördülő csapágyait megnézted ? Azok milyen
állapotban vannak a régi tengelyen ?
Valami ilyesmi (hegesztett, csavarozott) megoldásban jobban bíznék: link
Hát, a gyáriak nincsenek ennyire kivágva, és kötben csavarok fogják.
A plexi(?) pont akkora lesz mint a lyuk, vagy nagyobb, és és belülről lesz ráragasztva?
Nem volt rajta alapból sem!
Heyy banditák! Egy kis csemege urak! Szerintem nem lesz\lett rossz!
http://www.sportmotor.hu/motor...
És azért voltál ma motorozni ebben a szép időben? Mi lenyomtunk egy nagyon ráérős laza 200-at!
azaz, most cserélték a cégeset ilyen wifis csodára, de az egyetlen post erejéig tudtam fellépni, soha többet nem töltötte be az oldalt
Neked meg üzenem, hogy kicsit irigykedtem, de azért egész héten jó volt Zalában ázni a kölköcskéimmel :D :D :D
Valld be hogy már leimádkoztad róla azé nincs.
Hű Erik, de izé vagy!
Amúgy lebeszéltem egy kézvédősről, és egy olyat vettünk, amin nincs is!
Szegény tömîtésnek olyan hülye alakja van az olajrendszer miatt,h már szinte sajnálom érte. :-)
Miért nem fogsz egy darab kartont és vágsz ki egyet?
A gyári is ilyen papírból van.