Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Két dolgos ember és 12 óra munka= kész a gép.
A blokk belül hibátlan és gyönyörű volt. Csak a 4. fokozat volt avétos. Node, hamár ott voltak a Gixer fogasok és azon a kapcsoló körmök szebbek voltak a komplett váltó átköltözött a Bandiba.
Készítettem képeket, holnap feltöltöm.
Sajna a karter tömítés megadta magát így a próba még várat magára.
Hát nem volt kis meló. Az a nagy mamlasz blokk úgy húzta magához a földet, hogy a hátunk leszakadt, mire ki tudtuk venni és vissza.
Kezdem megismerni a Bandit. Azért várom az első kört. Mégis csak szét lettek szedve a főtengely csapok...
Eddig ennyi.
Képes voltál rábeszélni az Öcsédet a DL-re, csak azért, hogy miután lesz kézvédője, rápróbáld a Banditodra?
Nekem sajnos nincs.
Mi a helyzet a váltóval?
Skacok! fontos lenne!
Nincs valakinek elfekvőben egy 1200-es karter tömítése?
Csak vicceltem!
A Banditot nem adnám semmiért!
Az öcsémé!

Köszi a jókívánságot!
most akkor nem az öcsédnek kerested?, és a Daty fehérrel mi van-lesz?

egyébként gratula,sok -sok élményt vele
Na, ma megvettem az új vasat!
Engem nagyon érdekel minden részlet, úgyhogy részemről várom .
Zoldinek uzenem, hogy kedden jartam az 577-en. Sajnos mar par helyen, az arnyekos reszeken nedves, paras maradt de azert novemberben nem volt rossz. :-)
Kulonosen szep a taj, ha nem Parassapuszta fele mentek, hanem Dobogko fele es a kis utakon fel egeszen Selmecbanyaig.
Kollega kepei.
Én sem izzadok................bár megyek de vagy rövid kör valamerre északra vagy egy mégrövidebb haza ha úgy adja ki a technika.
A levél tényleg sok.Rossi félék már fáznak..
Már rég írtam ide :-)

Holnap szétugrik a Bandita váltó. Képeket készítek majd. Holnap beszámolok.
Me sok a falevél. Meg az önjelölt rossi.
Erre nem jön senki,a fenébe....
Hm, én ma is mentem . Terepre . Jól kidöglöttem, az összes ruhám szárad az izzadságból . De cserébe szedtem jó sok kökényt, ami már ázik is a pálinkában . Lesz itt jóóó kis kökénylikőr télre .
Mi is megyünk vasárnap, csak mi erre megyünk
Üdv mindenkinek!
Sokakkal még nem találkoztam személyesen.
Zöldivel beszéltem, úgy tűnik, hogy az általa javasolt vasárnapi szlovák kanyar elmarad. Viszont az időkép szerint az idén e napon lesz utoljára 15 fok felett, ezért ha akartok gurulni egy rövidet, gyertek velem:
Egy ehhez hasonló gurigára.
Találkozó a budaörsi meki előtt. Indulás vasárnap 10.00.
Érkezés Pestre legkésőbb délután NÉGY!
A vége nem Sóskúton, mert ha időben érünk, akkor a domb túloldalán a volt laktanyámat is meg szeretném nézni. Megállók: egyelőre semmi fix, de a Felcsút Csákberény útvonalon van néhány ötletem. Visszafelé egy ismerősnél, Pátkán jók vagyunk egy KV-ra. Tempó: ésszerű! Kaja: dobozból. költségvetés: minimál.
Ha nem küldesz legalább sms-t , biztosan nem várunk Budaörsön. telszámot mélben tudok adni, cím az adatlapomon.
Sarok Wi-fi!
Mégis van neted? Csak nem mobilról nyomulsz?


Bocsi, de nem lehet mindenki kémikus!
Kapisgálom,köszi!
Nem lesz fekete teeeeeeee. A rozsdamentes acélt nem bántja....
Akkor most nem fényes lesz a cső és a könyök, hanem fekete?
Hmmmmm...
Nem értem!
....a másik haszna pedig az, hogy a víz keménységét okozó sókat leválasztja, ergo lágyítja a keringtetett vizet, de ez már más téma....
leszedi,nekem is lejott. talaltamwifit a sarokban,azt lopom.avasarnap ketseges,nem tudom hogy erek haza.