Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Pedig nem szép.
Tényleg humoros figura vagy látatlanban bírom a búrád
Link a spay.ről?
Ott azt eszik a tehenek ,de tényleg ez a láncspray ez nagyon megéri.
Sziasztok.
Nincs valakinek kedve késő őszi külföldi túrához?
Egyre inkább gondolom, hogy te orvosi eset vagy!
Már felkeltem...................aszittem csak lila tehenek és rövidebb jobb oldalon lévő lábakkal született birkák vannak arra..............kukoricáról nem tudtam.
Leestél?
Kukorica csutkát használok,de SVÁJCIT....
Ha aszondod a budipapírod is svájci és puhább 2x mint a 3 réteges én leesek a székről.
Na,jó 1 kicsit
Nem ,de tényleg ár-érték arányban veri mindegyiket,a mol-os se rossz,de ehhez képest....
Most menőzől?
Most lánc sprayt is svájcit használok,én már tényleg próbáltam szinte az összes létezőt,de ezt biztosan állítom ,hogy ár -érték arányban ezzel egyik sem versenyezhet!EZ TUTI.Bármilyen tesztnek állok elébe-fogadásból
Igyekszem elkerülni..............kocamotoros vagyok.
Vmi maxoline.Egy helyi menőtől kapom .Svájci anyag nagyon jó.Van belőle sima wax és van teflonos,de,ha a tiéd karcos azt elöbb a polírozojával ki kell polírozni,de abból is van vagy 5 féle.
Olyan 50-60km-t mentem vele esőben,azt simán bírta.
Neked is köszi!
Köszi!
Sziasztok.
Norbu, elmondanád miféle az a bizonyos wax, és hol lehet hozzájutni? Van egy 8 éves gépem, amin elkélne a karcmentesítés.
Nagykanizsa. A pontosabbakat előkeresem és holnap küldöm a mailedre.
Gödöllőn a ganz területén...........balra fel a kaputól és beleütközöl.Bár ha drágábbat mond ne engem üss..............én egy kocsit vittem előtte majdnem teljes fényezésre oszt utána pofátlanul akudtam.
Na és az övé is kell!