Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ha az nektek ízlett, elviszlek benneteket nyáron egy helyre, ahol igazán jó fagyi van, de akkor ott a Kisgergelyes fagyi utána tuti lepetéztek!
Ne már, mindenkinek nagyon ízlett
Zöldi, nagy schubertes vagy, a c2 vagy a c1? c2 van 100k a c1 meg 70-80...
Ez nekem is feltűnt, de nem mertem szólni!
Ejnye,ejnye! Csúnya dolog átlépni a záróvonalat!
Ha azt mondod, hogy a Kisgergelybe, tökön szúrom magam!
Kéccer ettem ott fagyit: először és utoljára, olyan sz@r!
Eddigi életem legjobb döntése volt, hogy kvázi üres zsebbel be mertem vállalni Isztambult!
Nem kapsz, mert nincs külön.
Én meg Diósgyőrbe..ott jobb a fagyi
Én Izsói vagyok, Miskolcra járok fagyizni!
Előre is köszi!
Mondjuk a kelet-nyugati ótópályák kivételével hol jó itthon az út?
Ezek építése miatt 15 éve nem jut a normál közutak felújítására meg bővítésére pénz.
Csak a 3-asból kiindulva ez gyakorlatilat 40 éve sima kétsávos néhol pár gyorsító salgótarjánig.
Csak a forgalom rajta azalattt 4x-ese lett.Szinte közlekedhetetlenül zsúfoltak az utak.Pest megyében tuti.
Ja, a pilis király, ha nincs időm menni, akkor meló előtt csapok egy-két kört, fél 6-kor totál 0 a forgalom reggelente
Senki nem mondta, hogy részing, alább írta: ami belefér
Pilisben is csak hétköznap inkább,nekem tetszik a hely,de ott se a legjobb az út minősége.
Jobban járt volna az tuti...
Amíg pomázon laktam, ugyan ilyen okokból nem jártam ki a pilisbe. Egyszer voltam talán egy szombati napon... na az nem volt gyenge

Legélvezetesebb pilisi motorozásom március első hetében volt.. száraz, néhol vízátfolyásos út, fenn még hó itt-ott. Össz 5 autó a hegyen, ebből 2őt előztem, és 3 jött szembe. Belefáradtam a tanulásba, és átverettem Esztergomba meg vissza

Mondjuk az semmit nem jelent, milyen városból jöttek. Hiába tengetem én is a mindennapjaimat az alföldön.. idén a kilométereim majd felét hegyekben tettem meg.. itthon meg legalább sok a körforgalom
XTZ 660-nal útba esett...
Rafting?
Csak azt nem értem ha nem túramoros hanem ilyen kisbusz majd kűdöm neki leér a térdem mindenhol mé nem megy pályára?
Patakmederben én is voltam tavasszal,elég nagy tempóval...
Bezzeg a törökörszágra vót eszed............meg a patakmedret megtalálni.
Igazad van,én is jobban örülnék,ha 7végén nem lenne itt ezer motoros ,régebben volt,hogy 3-4 üldögéltünk Sasváron a parkolóban,tavaly meg láttam olyat ,hogy:kisbusz megáll 3 moci ki és veretés,(Debrecenből jöttek,jó sok kanyar van arra)majd bukás