Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Lidl-ben vettem úgy rémlik 3 v. 4e Ft volt a 10 méter. Még bőven van belőle.... De szoktam látni a Tescoban és az autósboltokban is, igaz, nem ilyen gyártmányút.
És még szép is!
Mindíg elfelejtem, hol lehet ilyet venni, és mi is a neve!
Nekem 1250-es van, ragasztottam a plexi szélére 3mm-es krómcsíkot és jobban megdobja a menetszelet. 177 cm magasságomhoz pedig pont elég volt.
Hi! Szép estét Banditák!
Urak! Van-e valakinek tapasztalata az 1200S es (2003.-as) bandit gyári plexire, utólag felszerelt állítható légterelőről?
Ezen gondolkodom, de nem akarok beszopni, mert amikor a 600-ason a gyári plexit Givire cseréltem, az rosszabb lett.
Jajjjjjjjjjjj...csak kéket ne!
Lehet gyenge az elmém.
Értelmeznéd ezt nekem?
Ez nem igazán csupasz, úgy látom, erre már tettél parókát!
Amikor vittem a boltba festésre (persze hogy öszekarcolódott az oldala, meg a tükör) kérdeztem őket, de annyit mondtak, hogy nem én vagyok a rekorder a 4,5 órámmal, hanem egy GSXR-es srác, aki kivitte a szalonból és városon belül elkapta egy oltári zivatar. Kereszteződésbe érve stoptáblája volt és jött a forgalom. Az út tele volt pocsolyákkal, kikerülni sem lehetett. Amikor megállt, le akarta tenni a bal lábát, de a vízről nem látszott, hogy az legalább 20-25 cm mély kátyút takar. Mire leért a lába, addigra annyira megdőlt a motor, hogy nem bírta megtartani. Ezek kívülállók számára talán nevetségesek, legfőképpen látni, ahogy eldől mint egy darab rohadt nád, de létezik az a pillanat, amire az ember nem is számít, csata után meg kurva könnyű tábornoknak lenni.....
Na? Megnézte uram? :-)
Bp. Xi-kerben lakik vki? még ha kicsit ért a fotózáshoz..pláne...
Köszi, akkor még várok, ez van
Asszem németbe van a srác.
Olyasmi...
mennyi a gyári profilmélység egy uj guminál 6mm?
Rendeltem már onnan több mindent, meg is vagyok elégedve, de a legutóbbi rendelésemre már kb 3 hete nem jött válasz, illetve annyi, hogy várjak pár napot, de már az is letelt két hete. A telefon ki van kapcsolva, a legutóbbi e-mailemre nem kaptam választ. Lehet, hogy lebetegedett a srác, nem tudom, de nekem már kéne az alkatrész, máshol viszont én sem találtam. A Louis-ban van, nincs is messze tőlem, de 10ezerrel drágább.
Asszem 13-at vagy valami ilyesmi
fogalmam sincs...nem tudom mennyit kértél érte eredetileg?
Inkább fordítsuk meg! Mennyit adsz érte?
mennyit kérsz érte?
Akkor épp jobban kellet volna az ára, de most már nem nagyon erőltetem az eladást. 1-2 ezerét nem herdálom el, ha valaki jobb árat ad érte akkor elvihető.
www.biker-world.hu
Csak postán lehet rendelni, de azért nagyon gyors kiszolgálásra ne számíts!
Hello, ha tud vki olyan helyet ( bolt/webshop ), ahol 600-as Bandithoz tudok venni felső tömítés készletet egyben ( hengerfej töm., hengertalp töm., szelepszárszimmeringek, kipuf. tűzkarikák, szelepfedél töm. ), szóljon! Köszönöm
ha használtad vetted miért akarod eladni?
Nem! Az Zöldi volt.