Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Bandit N tank + teljes farokidom + első sárhányó metál fény + 3 réteg lakkozás (matricára) anyaggal előkészítéssel komplett 30 k 2 éve.
Makulátlan azóta is.
Ja és elvileg a lakk alatti matricát is megoldják.
Kellett győzködni a festőt...................de bejáratott hely............mindent ott festetek.Ha lesz pízem a két sérült részt a fehér békán ők csinálják.
Na ez nem semmi!
Jól néz ki!
Tankot,első sárvédőt,két oldalsó lámpatakarót festettem 20-ért úgy hogy 2 horpadást is kihúztak meg ez a fura nagyszemű ezüstre kellett áttetsző kéket fújni. Nem sima festék volt az a kék az SV-n.
Az ismerosod nem biztos, hogy menni fog a hetvegen, de azert szurok be par kepet a sarvedojerol.
"Muanyagoscsaba" neven irogatott azt hiszem a srac, anno 9000 korul rakta fel a vaterara a sarvedot (fujva, furva, fel kellett 3 csavarral rakni). A lancvedot le kell venni, en a gyari csavarokkal raktam fel, ezek kicsit elallnak.
Kicsi, diszkret, aranylag jol teszi a dolgat. Hosszu a lancvedoje is, nem szorja tele a lanc a motort.
Nem tudom, hogy felmegy-e a nagyra is.
Ez az, nem úgy mint az enyém!
A hátsó doboz betétjét 30.000 Ft-ért fújta le!
Utólag bánom, hogy átvettem tőle, mert egy új fekete betétet kaptam volna boltban 3.700 Ft-ért.
Ritka kategória,főleg felénk.......
Kisvara oldalidomot 12-ért fújt le anyaggal, makulátlanul. Ez valahol a korrekt kartegóri kb.
Grat!
Még lehet.
ne pepét keresdd hanem basi2-t
Enyémen szép a festés és van teflon vaxom karc meg nincs
Az nagyon jó lenne,örök hálám üldözni fog
Szólj ha megtaláltad, mert én nem!
Egyetértünk!
Ja, ha valakinek van fényezője, és ráadásul még olcsó is.....
Köszi!
Keresem!
Bocs már én is rájöttem
Még 1x köszönöm, nagyon jó lett
No! :-) Hát ezért nem takarnám le a tanbőrt
A tankpad tök funkconális. Akkor kell felragasztani, amikor már mérhetetlenül összeb*tuk a tankot a kígyóval
Nekem az a személyes véleményem, hogy ha valami szép, azt nem takarom le semmivel. Ha karcos lesz, van fényezőm....
Várjuk!
Ezt én is akartam már kérdezni!
A Suzukiknak sosem volt szép festésük, tartós meg főleg nem!
Meg mondjuk szerintem 100x jobb a tankbőr, mint egy ocsmány levonó, amit tankpadnak neveznek!