Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ha jól tudom, akkor nem.
De van. Egy ismerősöm 650-jén emlékeim szerint csak belső sárvédő van, kisebb, a gyári láncvédővel. Vaterán lőtte, hétvégén jön olajcserére, megnézem a márkáját.
Alszik mindenki...
A sárvédő tőlem van.
Olyan hátsó sárvédő nem létezik,ahol megmaradna a szép szálcsiszolt megfelelően hosszú alu láncvédő?Engem is érdekelne hátsó sárvédő,de az eredeti láncvédőt nem dobnám ki az tuti...ráadásul mindegyik sárvédőn rövidnek tűnik a láncvédő hossza... ,meg a gyári szép és véd.
Találtam képet is,ha nem is a legjobb szögből.
A kép 1 ukrajnai túrán készült nem éppen -e célból.
Remélem tudtam segíteni...az adatlapodat azé töltsd ki
Halihó
Keresd pepe1000-t,asszem az optikai tuningban.
Nekem tőle van.
A szép festést így letakarni.....
Vajon az 1250 és az 1200 azonos?
Lehet, hogy igazad van!
Gondolkodtam is az elejére némi fehéren - matrica kizárva, azt útálom - a sárvédőre gondoltam pl. de aztán hagytam, majd agyalok rajta télen, lesz rá idő!
Most az oldal dobozok betétein meditáltam, hogy legyen az fehér, de akkor már tuti oda az egyensúly!
Vagy a kézvédőket is fehérre kell festenem!
Qrva jó!
Örülök, hogy végre valakinek tetszik is!

Innét van: TANKBŐR

A miatt, hogy fekete/fehér lett, és egyéni hímzés van rajta, 20.000 Ft.
Egyébként azt hiszem, hogy 18.000.
A minap mutattam egy Kazincbarcikai kárpitosnak, azt mondta, minőségibbre és olcsóbban is meg tudná csinálni.
Hali! Oké, szerintem jöhet, az adatlapodon található e-mail címre elküldöm a tel. számomat, légyszíves hívj fel holnap, vagy küldd el a számod és hívlak én, mindegy. Köszönöm
Pedig nem az, csak rossz szögből és magasságból fényképezted. Meg az a fehér betét viszi el a hátulját optikailag, kéne némi fehér az első idomra is- akár fólia. És akkor a büdös életben le nem mosod a "Boci Edition" nevet
Egy napig nem néztem a fórumot...
El vagyok ájulva a tankbőrödtől. Hol, mennyi?
Úgy legyen!
Abszolút vigyázok rá,hidegen finoman,melegen meg a blokknak semmi baja nem lesz attól,hogy pörög néha egy picit.
Pillanatnyi fogyasztás gondolom olyan 9-10 liter körül,de olyan 5,7-6 körül van az átlagom,amúgy teljesen normális túratempóban használom.
Ha valakinek van bandit 400-hoz első féknyerge az ne tartsa magában!
Van ízlésük, csak az a baj, hogy ficamos!
Áhh csak van ízlésük.
RSV-vel... én már csak túra tempóban nyomom,50-60-nál teszem vissza 3.-ba