Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Csak dísz.De tényleg.150-nél már komolyan nyomja a szél a sisakot................az előző idom hatékonyabb volt.De a szépségé szenvedni kő.
Az a kis plekó az csak dísz,vagy szél ellen is véd kicsit?Mert szerintem plekó nélkül állatabb .
Héééé az a kicsi Tigi ,a nagynak nem,próbáltam,van itt 1 a Mátrában
Tényleg jól...............megkapta a kötelező békaszerű óratakaró idomkát is.
Tiginek meg leér a sztenderkapcsolója is.
Nem tűnik ki a környezetből.Véleményem ismert.Finom vagyok.Az egész olyan mint a chokito.
A fűthető kesztyű a király,én már 15 fok alatt használom,na az mindenhol meleg.
Fehér fekete blokkal..-állat jól néz ki az a melltartó vagy mi ,Egy nagy tiger fehérben az álmom
Többet ér mint egy markolatfűtés az biztos, ahol az ujjaid belül melegek, kívül meg szarrá fagynak.
de akkor egyértelmáűen ynert a bt023...kösz, fiúk
Bűnronda....,és még finom voltál viszont az eső és hideg ellen biztos jó,rohadt xarul néz ki az tuti.
Már láttam más Banditon is és élőben....
120/70ZR17+180/55ZR17 (W) Michelin Pilot POWER 2CT..még ez is 60 alatt van...
Most komolyan...................feltűnik?................Ezen?Ebből a szögből.
Elnézem ezt a kézvédőt....biztosan nagyon jó, meg nagyon hasznos. Sokat fog, a menetszéltől nem fagy szarrá hidegben a tulaj keze...... -viszont bűnronda.
Az pozitív mindíg.Pláne hogy fehér.
-n
Innkább az elme mint a moci..
Akkor BT023,egyik ismerősöm esküszik rá,ha nem drágább,akkor BT023GT,(ahogy Daty is írta már) -mert a bandi elég nehéz.
Nem vagyok kicsi és volt 3 feldőlésem..................pozitív lettem...............elemroggyantságra.
Az jó... csak a 2 eldőlés nem volt pozitív a kis termetem miatt, biztosan azért!
Így már értem,oké.Ilyen öregen mint én nem csoda,hogy átszaladtam a szöveg felett-szemüveg nélkül.(ja,nincs is szemüvegem)
Szerintem ízlésesebb.
Pedig aszonnyák jó a blokk.