Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Az egy RIZLA+ felirat :)
A képeid között van egy, amin el lehet olvasni a nevedet.
Azt hiszem az utolsón.
Attila, ha jól látom.
Nekem is az a keresztnevem.
De ha kölcsön motor, akkor bocs!
Na ezt meg én nem értem...
Amit a képeimen látsz az már nincs, eltörődött
Most egy fabbri tereli a szelet.
Hálám örökké üldözni fog. Ez nem givi plexi?
Meg ha jól láttam, drusza is vagy!
Köszi, így már érettem!
Hmm...ezen mit nem lehet érteni...
Annyi, hogy gratula annak a bandítosz-nak aki túragumival ment, nem is akárhogy offán, gondoltam hátha fórumlakó, ennyi.
Szívesen!

Ha kell még valamiről, vagy más irányból, csak írj!
Az enyémen nem gyári van, és javult a szélvédelem, kipróbálhatod
Köszönöm a képeket Daty!
kb. 2-3 óra. Főleg ha a hengert, hengerfejet nem bántod, mert minek. Csak a blokkot kiveszed, fejre fordítod, leveszed az alját és már a kezedbe is van a váltó.
Szia!

Tudok hozni, de 1 hét kb.
Erről már volt egyszer szó, de szerintem az 1250..nek eleve jobb a plexije mint az 1200-nek. Régebben a cimbimnek 650-es volt, nekem meg 600-as és az enyémen susogott a sisakom, a 650-esen nem.
Nektek mennyi idő volt szétkapni a blokkot?
Akkor keresünk bele Yamaha fogast :-)
"Remélem az Gixer fogasok jobbak lesznek."

A hayabusának is ugyanez a gondja, meg jó néhány suzinak. Állítólag mostanra kezdi kinőni ezt a betegségét a suzuki.
Ha a váltó fogaskerék cserére gondolsz, ahhoz nem kell ezt szétszedni. Semmi köze a váltóhoz.
Huh bakker! Azért el tudom képzelni mit érezhetett csóri amikor az villant fel benne, hogy már ott kéne lennie a talajnak.
Jó pár éve történt velem, hogy mentünk autóval, a feleségem vezetett. Megállt előttünk a kocsisor egy kereszteződésnél és volt egy pont amikor már kívántam volna a fékhatást, de a hatás elmaradt. Ezt az érzést többször is éreztem már főleg amikor lemostam a régi MZ-t és vizes lett a fék. A próbakör alkalmával az utca végén jött ugyanez az érzés
Hát már azért sem úszom meg mert az új fogaskereket nem tudom az olajbeöntőn betölteni egyben :-)
Remélem az Gixer fogasok jobbak lesznek.
Igen! Épp most Azért is nem hívtalak. Nekem is mozog, tolómérővel mérve 2,5mm-t. Ha teljesen betolom akkor kapcsolódnak jól a fogak.

Sztem le kéne szedned a kuplungot róla, csak ahhoz spéci lehúzó is kell.
Évi 10ezer km reális.
Locsojjad wazze!
Köszi Csabu, elmentettem a képet!
Az természetes csak lassan nő!