Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

A képet meg nem tette be.
Szerintem ez a legjobb láncspray a piacon csak marha drága. Hála KIstvának ma már nem kel ezzel vesződnöm! Würth HHS Drylube letőlthető termékleírás.pdf
Üdv.
Hol lehet ilyet beszerezni,ill. mennyi az ára,ha publikus?
Ez is ipari cucc.
Ha olyan fasza, mint a festékspray, akkor tuti jó lehet.
Elnézést én nem azt írtam,hogy mennyire jó(amúgy nem rossz)csak azt,hogy nekem ár-érték arányban jó.Sztem a mol-os simán van ilyen jó,csak NEKEM az "kicsit" drágább
Hát igen egész jó helyen vagyok
Szevasztok Banditák!Én is nagyon gondolkodom a láncolajzon,de sajna én elég keveset motorozok és nem éri meg,ezért marad a kenőcse!Én ezt használom ipari,bitang jó anyag , egy a baj Q-va drága.Előtte Castrolt és Bel-Ray-t használtam,de megsem közeliti ezt a sprayt!Az erő legyen veletek!
Szia.Izé én nem tudom,hogy hol lehet pénzért kapni...Nekem ingyen van,de ezt írtam is.
Szia. Érdeklődnék hol lehet kapni a láncsprayt.Választ előre is köszönöm ill. mibe kerül?
Ha ennyiért nem viszik megmarad... de van rá jelentkező nem is egy... csak mindenki vár valamire!
Te, miért nem tartod meg?
Ja, hát aki jó helyen dolgozik.
Nem is tudtam, hogy svájci a Nicro, pedig már párszáz dobozzal elfújtam/kentem/öntöttem 20 év alatt.
Sziasztok!

Idén utoljára! Jövőre folyt köv!

ELADÓ SUZUKI BANDIT 400 VC
Telitalálat,erős kapilláns tulajdonságú ,nagy élettartamú,víztaszító,nyomásálló,korroziógátló,minden lánctípushoz kiváló,ahol a szokásosnál nagyobb az igénybevétel.....Még ez a duma,bexarok
Ötcszázé megéri,ha nem is tapad,ez még olcsóbb volt és még tapad is...
Ti nagyon pihentek vagytok. Egyszer én is kaptam a targoncás józsitól ócsó láncspét, az nem tapadt, de öccázé....
Aha.Amúgy nem rossz, "szintetikus jól tapadó általános lánckenő anyag nagy kerületi sebességgel működő alkatrészek kenésére.A gumi alkatrészeket nem bántja" :ez van rája írva,ja az tengeri állat..
Ez valami ipari cucc.
Na jó:NICRO és kaptam ingyééé pár dobozzal,ezért jó az ár-érték aránya
Jólesz jövőre is..........a molt megtartom túrára és van egy fehér szarom a valvoline-tól...................az meg kitart márciusig.
Izééé,kint van a garázsban,nem jut eszembe a neve,de gondolkozom erősen