Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Azonnal kell nekem ennek a fényezőnek az elérhetősége!
Mostanra tutifix hogy a MOL birja a 800 Km-t.Még mindíg szürke............sehol egy fényes felület.Egy fujás nem is annyira vastagon.
Csak az esőt mem birja aszongyák.







A garázsban viszont nem esik.
Sztem ez a legjobb ár -érték arány
Az olaj elég hamar eltűnik róla az a baj,de ha folyamatos olajzó lesz akkor az a legjobb.Nekem maradnom kell a spraynél. Max felszerelem mint az enduróra...
Én is automatikusan olajozom időnként, csak én kézzel.
De az én olajozóm is egyszerű lesz!
Nekem eg egyszerűen tetszik.Amúgy nekem is automata a lánckenés.Automatikusan befújom időközönként Endurómon a vázon volt egy kis tartó abba tettem a láncsprayt, egy vékony csövet a végére(a levegőrendszer baktérium mentesítő spray végén van ilyen hosszabb cső)és néha fújtam 1 picit,jól kent és nem szórt... és tök automata volt lehet a banditra is felrakom,100km-enként egy rövid kis spricc.
Csomy már rég megválaszolta a tévedésemet, te biztosan átugrottál rajta:

"Az egy RIZLA+ felirat :)"

Bocs Gábor!
Nekem muszáj így gondolkodnom, mert nekem komoly terveim vannak a fém láncvédővel az olajozó megalkotását illetően!
d -képeid
Sztem csak a képeit akarta mutogatni ,amúgy nem rosszak
Hát most komolyan végignéztem az összes képet, nagyban is, de én nevet sehol sem látok, a kis 400-as gixeren volt rajt a sportmotoros nicknevem, a rendes sehol, amúgy Gábor vagyok
Igen,ha nem lesz más megoldás én is így fogom csinálni,de csak akkor,ha nincs más megoldás..
Ezt mondom!
Veszel egy olyat amin van láncvédő, lefűrészeled, és hozzá csavarozod a gyári láncvédőhöz!
Legalábbis én valami ilyesmiben gondolkodok.
Az lehet,de én még erősebb vagyok
Nem tudom,olyan kéne amin nincs láncvédő,(ha van ilyen) csak sárvédő,ne kelljen fúrni -faragni,ami aztán csúnya lesz...
MŰanyagot igen
Az én apukám a legerősebb!
Azt tuti nem, de az én tankbőröm igen!
Nem lehet együtt feltenni a kettőt?
Fémzipzárt tuti nem bírja.
Köszi
A tankomon még a legyek is elcsúsznak,a teflon wax nem rossz találmány,és 3 éves a gépem.. tehát használom.
Ez nekem nem jó,mert a szép alu szálcsiszolt láncvédőt le nem veszem,egyes típusoknál(CBF1000) ez gyári kiegészítő tuningnak számít.Alapon csúnya vékony ,igénytelen fekete műanyaggal jön ki...ez meg kb 35eft hozzá......
Csak a szemcse kék a fény az fekete.

No jó, abbahagytam.
Alfa Romeo kék-nagyszemcsés gyöngyház metál a szín