Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Csak hogy beletudjak én is pofázni a nagy Bükk vs Mátra vitákba, elmentem, és végigmotoroztam mindkettőt. A Mátrát nem egyszer vagy kétszer..ott már talán 8szor is voltam

Nem a burkolattal, vagy annak minőségével esetleg a kavicsfelhordásokkal van a bajom... azokat leszarom, sőt kicsit talán még élvezem is ha nem olyan tuti az út . Viszont annyit nem ér se az egyik, se a másik hegy, hogy egy messzebb lakó azért a két, néhány 10 kilométernyi kanyargásért több száz kilométereket menjen, kemény forintokért. Ha egri lennék, valószínűleg Miskolcra járnék fagyizni.. de Szegedről nem buli
De pofára ugyanaz............amúgy fene tuggya.
Majd lesz.Este...........csak elő kéne halásznom.
Ha ugyan az, akkor jó.
Kép van róla?
Sv-é nem jó?Ugyanaz a hurkatöltő.
Nincs valakinek gyári 1250-es kipufogója eladó?
Kis sérülés nem gond!
Te kis provokátor
Szép-szép, csak az a baj, hogy elég nyugdíjas tempóban nyomjátok!
El is költöznék, de csak melegebb éghajlatra, és munkahely mellé!
Épp ezt akartam mondani, csak féltem, hogy nagy arcnak fogtok tartani!
Csak én úgy írtam volna, hogy na az ilyen utakon lehet megtanulni motorozni rendesen!
Nincs bajom a Bükkel csak nekem Zilah-i szerpentin közelebb van és egy napon nem lehet a kettőt említeni. Többször elmegyek egy évben mert ott legalább tudok egy jót motorozni. Nem tartanak fel az út minősége kitűnő, tapad mint az állat nincs kavics por. Egyszer majd el viszlek és azt fogod mondani, hogy inkább a Bükkből elköltözöm!
Na jó csak vicceltem van egy videó addig érd be ezzel!
http://youtu.be/bGHnjz3g2XE
Azt is bírom amikor a majrécsíkot lesegetik,aztán meg elesett idén két srác is velem.,...,nekik leért a gép...nem a csík határozza meg a kanyartempót,le kell lógni állat módra-legalábbis Bandit típusú gépen,tavaly is elesett 1 srác esőben,.ezért én már sosem megyek elöl többet az tuti,persze egyik sem mátrai mocis volt,igaz nem is a mátrában estek,sajnos egyik moci félig kuka lett.
Poros -kavicsos?legalább kicsit csúszkál ez adja a sava borsát.Sok ember nem szokik hozzá a csúszáshoz ,fogalma sincs,ha megcsúszik mit kell csinálni és már fekszik is...Bírom mikor Busa stb társaival mocizuk és kapunk 1 esőt haverral(1200Gs)már megrendeltük a kaját mire odaérnek
Há' onnén néztem wazze!
Ha megnéznéd az adatlapját lehet nem kérdeznél ilyet!

Már megremegtem hogy bérletet kell oda vennem.
Te ezt Szegedről honnét tudod?
Túl sok mindenről nem maradtál le
Ez így igaz!
Mivel helyi erő vagy nem érted miről beszélnek.
A 2-300 Km-t kell utazni azért hogy max 50-60 Km kanyargós jó minőségű utat találjon az ember meggondolja hogy menjen a másik irányba 400-450-et és talál 300 Km jót egy menetben akkor nem habozik arra megy.
Muszáj hozzászólnom, ha már itt lakok a Bükkben!
Meg kell, hogy védjem!
Igen, vannak benne rossz részek is, de legalább annyi jó rész is!
Csak tudni kell, hová kell menni!
Ha valaki erre jár nyáron, és kanyarogni akar egyet, csak szóljon, én megmutatom neki a Bükk jó utakkal ellátott oldalát is!
Én is voltam a Bükk-be többször motorozni. Egyszerűen élvezhetetlen szűk, beláthatatlan, poros-kavicsos, nem lehet egy igazán jót motorozni rajta. Inkább Románia két sávos szerpentin és ami belefér!
Legtöbbször Szt.gotthárd felé.......Lavamünd az egyik kedvencem,de a 69-es út is élvezetes....
Hol szoktál kimenni Ausztriába ?
Mi Rechnitz-nél, St Gotthárdnál vagy Felsőszölnöknél .
Meg néha Szlovéniába a Mura völgyébe Dragovrádig . Onnét Lavamünd fele haza .
Még a végén mi még motorozhatunk együtt Ausztriába !