Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

daty!

Én sem azért vettem a motort,hogy a parkolóban dícsérgessék! Viszont ha beállok egy parkolóba és ott megdicsérik az jól esik! És én véletlenül sem engedem meg senkinek,hogy ráültesse a gyerekét,mert tudom mivel jár! Mindent a szemnek,semmit a kéznek elven műkszik nálam a dolog! És még valamit...mindamellett,hogy sokat motorozok,engem még nem látott senki koszos motorral! És erre viszont büszke vagyok! Mert utálok trehongya koszos motorral,vagy autóval járni! Ezt úgy általánosságban mondtam el,és nem neked célozva!
Nem mondtam, hogy lesz valami ha nincs, de ha jól emlékszem gyárilag is van ott valami, hogy a kerék ne tolja rá a dzsuvát
Meg mondjuk én nem azért vettem motort, hogy beálljak vele a parkolóba, és élvezzem, hogy dícsérgetik!
Sőt!
Annak örülök, hogy ha észre sem veszik!
Mert ha észreveszik, akkor előkerül a gyerek, vagy az unoka, és a kérdés:
- Felültethetem rá a gyerekemet/unokámat?
És meg sem várva a választ, már teszi is fel rá, hót sáros cipőben, és keni/karcolja össze vele az ülést/tankot!

Hát akkor köszi, de inkább ne dícsérgessék!
Zöldi, ez tuti?
Mert akkor 7főn ráfexek és kitaposom belőlük a 12.000 Ft-os árat, és meg is veszem!
Én már láttam élőben.
Én szívesen cserélnék veled, pedig az enyém fekete.
nem egyről beszélünk, én a Passau-Duna mentét mondtam lentebb, te meg a Gerlosra gondolsz...

oda majd vhogy eljutok egyedül akkor, nekem ugyse a kanyrok fontosak, tudod jól
Kedvenc márkakereskedőm azt mondta, ugyanaz megy rájuk.
Maxxy!

Csak húzlak!
Persze, hogy mindenkinek más az ízlése!
Ez így természetes!
daty!

Nekem kifelyezetten ez a szín tettszik,és ez a lényeg! És még valamit cimbi! Ha beállok fekete,sötét kék vasakkal együtt egy parkolóba,hidd el mindenki az enyém színét dicséri! És tényleg nem kamuzok!
Egy percre visszatérve a kézvédőre.
Szerintem a GSF1250-re nem lesz jó a DL650-esé.
Azon ugyanis még bowdenes a kuplung, tehát nincs a kormányon tartály.
A DL1000-esen már van, csak ahhoz meg nem találok kézvédőt!
Nem, nem ilyen!
Ez gyári Suzuki!
Az enyémnek mások a felfogatási pontjai, más az index felfogatása, és helye, más a két oldali tartó összefogatása, és helye.
Az enyémen (Givi PLX 539) a sárvédő alatt van ez a rész, nem is látni.
De legfőbb erénye az, hogy - ha jól saccolom a képek alapján - akkor legalább 5-7 centivel közelebb van az üléshez mindkét oldalon.
Ha sikerül majd tennem fel fotókat akkor ezt láthatjátok is majd.
Kétségtelen, hogy a gyári csak 36.000 lett volna, ez meg 39 volt.
De szerintem annyival többet is ér.
Írjam le egy cikkben, akkor elhiszed, hogy felejtős?
Egyébként összehozhatunk egy közös túrát, osztrák-olasz-svájci határ közeli szállásról történő csillagtúrázásban gondolkodom ~1 hét időtartamban.
Azt hiszem Datyé is ilyen:
Picasa
Ki nem.
Lefotózom, és felteszem, ha tudom, még ma!
Oda én is akarok menni.
A gumi reggel 8-ra itt volt, most meg már a gépen! Utaltam a lét,mégegyszer köszönöm!
jut eszembe, volt téma a vezérműlánc, szóval megnéztük a feszítőt, mennyire van...a vége felé..kb. egy vastag újnyi van hátra, ergó cserés a cucc...66k km körül járt...
Mikirrel összehozhatjuk, mert a Dolomitok szerintem nekünk is téma lehet megint...
Terv szerint tolunk mégegy Muraut tavasszal, ahogy elolvad a hó, mert ott sok minden kimaradt. Nyáron meg dolomitok, 7. éve készülök vissza, türelmes ember vagyok :)
a Motozinban olvastam, van kanyar azért, de nem hegy...ha érdekes benyomom a cikket majd
Mert mi lesz a rugóstaggal, ha koszos lesz? Optikai tuning, semmi más, ott van sok kolléga 70e körüli futással, nincs a banditokon ilyen csoda, mégsem kuka a rugóstagjuk...
Várjál, nincs kanyar? Olyat ne nézzél, akkor menjünk inkább Kecskemétre.
Olyan, mint egy PL, ami rádől a vasúti síre
Szerintem ezek is jók, áruk sem sok, bár ez attól függ, mennyiért tudnánk lefestetni!