Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

20-at?
Az idén?
Én is akartam valami ilyesmit írni, de aztán meggondoltam, hátha félreérti valaki, és azt hiszi, piszkálni akarom.
Tudod. A hajhullást csak a padló állítja meg!
Ha szól a szelep az új olajjal is szólni fog! :-)
Majd motoros szezon után leellenőrzöm mert nagyon el vagyok havazva munkával! Ki bír az még 20-ezeret az idén.
Amúgy szerintem olajcsere után csendesebb motorhagot vizionálni erősen placebo hatás, a kognitív disszonancia redukálására.
Ez az, ami a nyomáslefutásból okosít?
Pontosan. Ez is szerepel a gépkönyvben. Nekem is megnézték, de csak ellenőrizni kellett, állítani semmit.
29558
Ja, meg annyit, hogy nagyon nagyon ritka az a Suzuki, amelyiknek 50.000 alatt hozzá kellene nyúlni a szelepeihez.
Én nem tudom, mi van nekik, és mi van neked.
Ezt mondták arra a kérdésemre, hogy 24.000-nél mindenképpen szét kell szedni a szelepdeklit stb..-t, hogy ellenőrizzék a szelepek állapotát.
Hát nem annyira opció vagy nagyon konkrét a dolog, de ha nekik is az van mint nekem akkor a görbékből lehet valamennyire következtetni a szelepek állapotára, de a kompressziómérés ezt kiegészíti.......igaz úgy tudom, hogy egyenlőre csak ez az egyféle műszer képes erre....
Nekem 12.000-nél azt mondták, hogy a szinkronizáló kütyün van egy opció, amelyik megmutatja támaszt e valamelyik szelep.
Írta wazze!
10-50!
Azért talán ennyinél már nem ártana......ha nem is zörög, de attól még kitámaszthat....legalább egy kompressziómérést meg lehetne ejteni, ahhoz nem kell bontani semmit...
Ez még elmegy,de a helih már túl bonyolult nekem,főleg 5 csatornától felfelé...
Nem volt! Jó az olaj, jó a gazdi, meg kap mindent ami kijár neki nem kel azt ellenőrizni!
Szelephézag ellenőrzés sem volt?
Ja és itt a bizonyíték! Még a szelep fedél sem volt lebontva róla!
Kép
(hülyeséget kérdeztem, hiszen odaírta)
Én ezt itt már régóta leírtam! A váltó mint a vaj.... Köszönhető az JASO MA2-es formulázásának.. A motor csendesebb hangja? Ezt én is tapasztaltam!
Egyszóval nagyot alkotott a MOL!
Melyikkel? A 10-40 vagy a 10-50-essel?
Felöntöttem a vasat a MOL-os 10w-50-es olajjal! Hát azért elmondanám,hogy nekem nagyon úgy tűnik megéri a 2500/l-es árát! A váltó lényegesen finomabban műxik,és tényleg csendesebb lett a moci hangja is!
Megértem hobbydat. Én helikopterezek.
Az is jóóóó