Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

nem tudom mennyit lehet elgurulni egy gyári láncszettel de 2000-es évjáratú a gép.szerintem annyit nem mehet el vele
hát nem olcsó ahogy körbe néztem a neten mert 848e az ára náluk.
Van ellenpélda is igaz nem a Redből . Szomszédommal vettünk 2002 dec. 1200s-t 710-ért 26e van benne friss műszakival DE.. Gyári láncal szarrányúlva, eredeti gyertyával ,vasatagon dzsuvás légszűrővel ,simára kopott gumikkal. De a hangja pöpec ,kívülröl is, szép váltója zsír, jobb mint az enyém és majd fél literrel kevesebbet eszik. Igaz a végére a 900-at fogja karcolni de , minden ki van rajta cserélve szinte új. Tehát tényleg ki kell fogni senkinek se rosszabbat.
Így igaz. Red Baron felejtős.
A red baronnal az a baj, hogy drága. Ha meg olcsón adják akkor madarat keresnek rá. A 32ekm futás lehet, hogy óracsavarás...
Ha szép állapotú a gép akkor simán felére, harmadára is visszatekerik a kereskedők. Ha nem a gyári láncszett van rajta, akkor jó eséllyel visszatekerték és nem is lehet tudni mennyit.

Nem akarlak semmirőlsem lebeszélni, de én inkább vennék magánszemélytől, mint kereskedőtől.
Kb 1ig motorozom, utána csörizz rám. Megpróbálok pár alap tanácsot adni.
20 4 292 773
hali!
én a Red Baronba szemeltem ki egyet.nem tudom mennyire jó lenne ott vásárolni?
k2-es 32e km benne egy finster dobbal.jó állapotúnak néz ki, a hangját még nem hallottam mert le van merülve az akksija és nem lehetett beindítani.igazán nem tudom, hogy ha nincs gáz hangja mit kellene megnézni komolyabban rajta?
Szia! Egy bajuk lehet: a gazdájuk. Nagyon sok a széthajtott, nem karbantartott, nem megfelelően üzemeltetett példány, ezek általában olcsón meg is kaphatóak. Ne kapkodd el a vásárlást, van belőlük sok!
Nehéz! Én belebuktam egy kicsit de nem bánom. Szeretem a gépem. Sok sikert hozzá! Mindnekép egy Banditát kérj meg!
hali!
ja még kellene valakit szerezni majd aki jártas ebben mert nem kéne belebukni a vásárlásba.
A legjobban arra figyelj, akit elviszel magaddal.
Jó motor a Bandita de bele lehet szaladni komoly hibákba. Nehéz így tanácsot adni. Látni és hallani kell.
sziasztok!
tudna valaki segíteni, hogy mit kellene tudni a 2000 évjáratú 600-as Banditáról mert épp egy ilyen vásárlásán töröm a fejem?előnyök ,hátrányok, típushibák, stb.
kezdő mocis vagyok.
kösz a segítséget előre is!
Nekem ez van
Remélem nem link a link...
Így legyen
Ezek szerint holnap mégsem családi napozol? Jössz velem a Szlovák határhoz? Reggel 9 kor indulok. Csak megyek, jövök. Kísérek egy női motorosokból álló delegációt
NEm enged át. Felette ott marad az olaj, csak az enyém bubis lesz. A többieké nem, nyilván én rontottam el valamit.
Melyik ez?
Van egy érzésem, hogy holnap 9000-es fordulaton levegőben lógó elsőkerékkel fogunk látni :D
Ez a szelep? 5500Ft és pici, kompakt.
Király infók!
Ha még a cső belül lenne gyári!
A szelepet meg is rendelem.
Szia István!

Honnan szereztél festő mágnesszelepet, itt a cégnél olyan töketlen mindenki, ( dav szerelmes, csaba meg elfoglalt) hogy lehetetlen beszerezni nekem és most szívok a csap a csapban kombóval.
Nekem is Lada kuplung tartály van, abba is fér pár ezer km-re elég olaj.
A kép alapján már tudom miről van szó, de ha kicsit összekalapáltad volna a végét nem csöpögne.
A dobozt nehogy a szobában felejtsd
De itt a link.....
Az enyémről mindent megtalálsz:


http://www.akmt.hu/sufnituning...