Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Csak utassal használnám, arra nagyon gyengusz. Még ez is határeset. De miért jobb a kis tesó, ezzel mi a gáz?
A Varánál erősebb és könnyebb is. Mentem is ma az egyikkel. Nyilván a gixer után vicces, de azért nem volt vészes. Alul volt erő, nagy kényelmes hajó Asszony is felült hátra, neki is bejött. Nekem most csak az számít, hogy asszonynak kényelmes legyen, legyen alul nyomaték ill. ne legyen nagyon drága.
A 650 kevés lenne?......mert jobb....
Bazigyengusz.
És nehéz.
Nem bírtam, ma egész nap motorokat néztem. Varadero ötletet dobtam, mert nagyon túl vannak árazva. Így lesz belőle DL 1000. Ma megnéztem 4-t, holnap még egyet fogok.
nem igazán...
Nem büszkélkedem de ma az asszonnyal simán 230 :-)
Na ennyit az új légszűrőről. Nem fogyott el az erő.
Ó de barom vagyok. Mentségemre szóljon, hogy motoroztam :-)
Holnap hívlak :-)
Na mizu? Egész nap vártam , hogy hívsz
?
Úgy néz ki megvan az új jelölt
Ja. Mi is csak hétvégére megyünk. Következő hétvége meg soproni tali.
Nem jösz arra? Nem láttalak felírva.
én a hétvégén... remélem a jó időt...
Nem azt mondtad, hogy a szlovákokhoz mentek?
Nagyszerű!
Jövő héten megyünk arra.
Remélem jó idő lesz.
Kösz, jól emlékszel, szülinap volt ;)
Akkor az igen jó vétel volt!
én egy Honda cbr600f szeretem volna csak 1,6 körül mennek és nem igazán van keret rá.
Gratula finom anyag . Remélme jövőre sikerül időt szakítanom nekem is Transfogarasra .
tegnap Ausztria,háztól-házig 752km ,kurv@ szép volt
Köszi!

Melyiket ajánlod?
motul 5100 10w50
mol 10w50
Várom a tanácsod?
Jelenleg motul 5100 10w40 van benne ami jobb mint a castrol (szerintem). Csak a Pesti közlekedést nem nagyon szereti. Országúton szép hangja van a motornak.
Egy remek videó Transzfogarasi túráról! Elég volt összefűzni a sok képből!
http://youtu.be/t_fCXs2Meik
Én innen vetem legutóbb!
Hali!

Honnan tudtál szerezni olajat (ennyiért)? Érdekelne engem is ha nem gond! Köszi!
Ja ráadásúl az nagyon drága is, nekem 2000-es évjáratú 1,2 van 42e km-el vettem tavaly minennel együtt olyan 600-ba állt meg.
Hát 32e-t még elmegy a gyári épp ezért ha már nem a gyári lánc van rajta akkor kétlem, hogy valós lenne.