Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szerintem elég, hiszen a drága McOi is alapban egyoldali.
De tényleg elég, hiszen az olaj lefolyik a láncszemhez, ott pedig a kis láncszemnél átfolyik a másik oldalra is.



Tartály?
Nekem alapban egy 1dl-es lada olajkuplung tartályom volt.....
Ez fel volt szerelve az injktor díszelemhez.....


Most egy fél literes műanyag flakon van.... és utoljára nem tudom mikor töltöttem utána:-) De ehhez már kell a doboz is.
Tartály-ötlet? Mi vált be?
Nagyon jóóó! Kérdés, hogy elég csak az egyik oldal kenése?
Igen....előtte a lábtartónál simán szabadesésbe hullott az anyag, de az nagyon fröcskölt.....és mivel ugye ez az elterjedtem, így átalakítottam Én is.
A kifolyó (csepegő) olajat ugye a centrifugális erő viszi a lánchoz/láncba
Ha minden igaz alu

A külső mérete 5mm, a belső olyan 2mm.....
A belső hőmérőktől (nevezzük gombának, mint a hűtőknél?) ez visszi a közeget a hőmérőbe, ami mondjuk arrébb van....
Ha jól látom ez egy oldalas kenés?
Köszönöm a képet!
tess
ezért lett megcsinálva:)
Köszönöm! Ez csak természetes!
Persze! Csak ne most hívj, mert alszik a fél család Inkább holnap reggel 8-tól 20-912-2854
Pali. egy telcsiszámot kérhetek tőled?
zalfy1977@gmail.com
Akkor kend kézzel, olajjal!
Én golyóstól betétet raktam a végébe, és nem csepeg vissza.
Mármint az egyes kivitel, mert a duálban megfórdult az olaj
A profilomba van fotogaléria, minden részéről van fotó.
Az enyém átlátszó
Milyen az a hőelem cső?
Nagy lejtést? Ezt már végképp nem vágom! Nekem a szelep és a tű között kb függőleges a cső nem is rövid szakaszon mégse cseppen sose Igaz a MCoi nem tudom milyen elven működik, de ha állásába átenged a pumpa akkor értem, hogy cseppen, de ha lezár és a tű elég vékony akkor nem szabadna sztem.

A csövet a helyi (főleg szoci) motoros boltban vettem kb 200 Ft/m áron. Szólj ha kell! Küldök neked szívesen
Holnap próba. Ha emléxel említettem, hogy 7 ezer fölött elfogy....lehet, hogy ettől....és nem is a benzinszint miatt.
Ja, 12 ezrenként én is kihajítom. Akkor már épp elég dzsuvás
Biztos jobban veszi majd vele a lapot.
Örök hálám. Hát még ezt a szezont ki kell bírni neki :-)
Vettem szűrőt :-( 4800Ft.
A régi már páncél volt. Gondolom az előző gazdi törődött vele.
Amúgy nem szabad fújni, mert az olaj miatt nem tapad meg, csak szétszórja mindenhova. Mielőtt élesül az olajzó, brigéciolozd is le, tisztára, különben az olaj leold mindent, aztán fürödni fogtok a trutyiban míg le nem tisztul a lánc.
Nem akarok vészmdár lenni, ha folyamatosan rozsdaszínű lesz a láncod, az azért van, mert már belülről nyomja ki, és nemsoká vége..
"Világ" vége!

Beszartunk az asszonnyal!
Siralmas ez a láncspray :-)
Kenegetem, ápolgatom, mégis rozsda színű a lánc :-(
Tudnátok képet küldeni egy csöpögtetőről? :-)
Az a része érdekelne, ahol a lánchoz jut az olaj.
Pontosan melyik részre csöpizitek? egy pontban, vagy a két szélére a kapcsolódó elemekhez?
Szerintetek, ha kiépül az öntöző rendszerem :-) utána is lehet fújni plusszban vagy akkor már nem, mert az nem engedi a tiszta olajozást?