Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Jóvanna!
Szőke vagyok, nézd el nekem...
Adatlap?
Nah jól van!
Akkor már ketten vagyunk :)
Honnan jössz? (Lakhely szerint)
Én megyek tutkó!
heló sziasztok,lenne egy kérdésem felétek.
Volt nálam kölcsönbe egy 150ccm es dirt bike, és nagyon megtetszett, de VADI UJONNAN akarok venni, de nem tudom hol tudnék, magyarországon egyáltalán lehet-e, vagy csak külföldön, ha valaki tud bármit lécci irjon nagyon fontos lenne. itt a kép, full ugyan ilyen kell mindenképpen! előre is köszíí :)
Ha majd nagyon kattog, el tudod majd adni kereplőnek! Esetleg egy hozzá értő szerelő megoldhatja a problémát, de ő se tudja neked kapásból hogy mi a gond!
Hello segítséget szeretnék kérni..van egy 125 ös pitbike-om az baja h valami kattog benne alapjáraton csak kicsit meg 1esbe és 2 esbe is de 3. ba mikor nagyobb erő éri akkor nagyon kattog én arra tippelek h nem emel ki rendesen a kuplung és azért csinálja ezt mert nem veszi be rendesen a sebességet vagy ti mire tippeltek mi baja lehet..?
Srácok!

Lehet tudni, hogy ki jön Egerbe?
Ütve-csavarhúzó az amivel ki lehet szedni (miközben ütöd ki vagy be hajtsa a csavart) én kb. 2 hónapja vettem egy ilyen készletet , talán 8000- körül volt, de untam már mindig kölcsön kéregetni, ritkán kell de akkor nem pótolható mással!
Hy!keresel egy olyan csavarhúzót ,ami faszán ül (a kulcsnyílásban)és rá birsz markolni rendesen innentől már csak csavarni kell..de mint egy szakadtbarom ha még sem akarja az igazságot ...ak. óvatosan 1-2 csavarhúzóra mért ütéssel lehet növelni az esélyét annak hogy meglazuljon sok sikert
Nagy csillag csavarhúzó+ erős kéz kell hozzá! Vagy ütőcsavarhúzó.
Sziasztok srácok kérdésem lenne hogy gyújtás alaplapomat szeretném levenni de azt a 2 csillag csavart az istenért nem bírom kitekerni van valami technikája vagy hogyan kell? :S
Helló mindenkinek.! Eladó lett a Pitem. Super stomp 140r. Utcán használtam. Ha valakinek van valami kérdése akkor írjon nyugodtan.
Heló. Érdekelne, hogy a futómű megvan e még?
Nálunk a hétvégén csak egy tábla csoki volt a nevezés , mégis csak hatan voltunk! A MAMS nem kapott a csokiból! (lehet hogy majd reklamálnak?)
Baccák meg. Pedig pöffeszkedő népség...
Biztos, mert a MAMS-nál nem szeretik a csokit
10.000 Rongyos Ft. Lazannya... más akkor nem is játszik?
Mért nem egy tábla csoki a nev.díj?
10 fabatka a nevezés.
Az időterv ki lesz írva az eseménynaptárban, v szólok a szervezőknek , h írják be ide is.
Szia!

Eger mennyibe fog kerülni?
Tudsz vmi időtervet már?
Az szopó.
Akkor megnyugodtam , h nem mentem.
Egerbe jössz?
Sziasztok!
Köszi az érdeklődést a hétvégi Pitbike Euro Cup-ról, de sajnos úgy néz ki nem csak Mo-n mennek rosszúl a dolgok. Történt ugyanis hogy nem lett megtartva a pitbike kategória versenye, lévén hogy nem jött el senki. Persze leginkább az olaszok voltak tavaly is ezen az EB kupán, csak ők sem jöttek el. Nem tudom tavaly hogy volt de idén igazából csak "I" licenccel lehetett indulni és pontot szerezni, illetve lehetett indulni "N" licenccel de akkor nem kaptál pontot. Az olaszok meg azt mondták hogy ha nem kapunk pontot az "N" ért akkor el se megyünk... Beszéltem az olasz szervezőkkel, jövőre próbálják jobban szervezni hogy ne forduljon elő ilyen, illetve csak egy EB futam fog dönteni a kupa sorsáról és minden országból az első 3 helyezett vehet majd részt a megmérettetésen... Szóval majd talán jövőre, vagy max idén egy olasz bajnoki.
Sziasztok!

Az istennek nem tudok vidit feltölteni. Hogy a pitli kell?
Mert csak pörög, meg pörög az óra és nem töltődik fel soha. Tegnap már majdnem kivágtam a gépet. Pedig nem nagy adatról van szó!
Zoli bácsi!Küldtem emilt!Csacsával már beszéltem erről.Szept. 2.-án már tudom a fix. dátumot és helyet.
uff
Én is !
Sajnos egyedül nem volt kedvem bevállalni az utazást. Uncsi lett volna 1300km-t autózni, pedig fasza lett volna megnézni, szúrkolni