Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok!

Pontozás:
Sajnos egy vicc ez az egész ahogy ezt a pontozósdit a MAMI intézi.
Brezován úgy álltunk a dobogóra ahogy a pályán eldőltek a dolgok, Máriapócson már nem, volt is a díjkiosztón nagy nézés... Én most Kakucson kértem a rendezőt, hogy úgy legyen a az adott napi díjazás nálunk ahogy a pályán eldőlnek a helyezések, persze nem teljesen így lett...

Persze az alapkiírásunkban sem ezek a pont osztás szerepel... hanem a 25, 20, 16, 13, 11, 10, 9, 8...
Ja és a menet emelkedés mind1 neked? Gondolom megoldod...
Lemérem neked.
Tegnap éppen ki volt szedve, mert megkentem. Kicsit nyikorgott.
Átmérő, hossz, menethossz...

Köszönöm :))
Indigó most nézem ugyanaz a hátsó lengővilla tengelye mint a te stompodnak letudnád nekem mérni?

Amúgy szép moci gratula hozzá
CRF 50-es váz egy DREAM 666 -t típusú motor. Amit linkeltél kép az egy stomp de szerintem ugyanaz a hátsó lengővillatengelye mint az enyémnek!
Szerintem is jobban járnátok ha ti számolnátok a pontokat! Viszont az év végi díjazást a mamsz intézi!?
Szia.
Milyen motorról lenne szó?
Hát ha tudok segíteni...
Sziasztok valaki megtudná nekem mondani hogy a Hátsó Lengővilla tengely ugye 10-es átmerőjű de milyen hosszú? Eltörött és csináltatni akarok bele egyet de nincs meg a másik darabja pontosan milyen hosszú? esetleg mégha azt is megmondaná nekem hogy a menetes vége milyen hosszú azt nagyon megköszönném!
Elfelejtettem mondani,de ezt vagy meglehet beszélni a Mamival vagy sem.Én innen nem tudom.Viszont hajlandó vagyok a saját költségemre Kupákat venni !
Továbbá ,ha van kedvetek Október elején egy közös ,,pályamotorozáshoz" akkor szívesen csatlakoznék,megszervezném.
Kecsón vagy Kőbánya-Ringen vagy ahová a többség menne.
uff
Sziasztok!Ne vegyétek zokon,hogy ilyen távolról beleugatok.Ha nem csal az emlékezetem az év elején arról volt szó,hogy mindegy ki milyen licenccel indult,indul...stb az elért helyezések alapján van eredmény hirdetés év végén.Mivel én Kecsón napi licenccel indultam így a Mami nem adott pontot és ez van a többiekkel is.Szerintem beszéljétek ezt át egymásközt,de meg van az email amiben ez szerepel és a pontozás is.25-20...stb.Ha gondoljátok holnapra kiszámolom,mivel a Cronomoto oldalán látom az eredményeket,óvásról meg nem tudok.De hagyhatom is az egészet.Örülök,hogy új taggal bővült a mezőny.
uff
Felraktam a képeket a KakucsRing-i képeket ide:
iTT
Grat mindenkinek, de különösen az újoncnak ( Máté #7 )!
Dt Rider kösszi szépen :)
Nincs valakinek egy Első 2 dugattyús féknyerge nem a gagyi fajtából?
szívó: 0,08 mm kipufogó: 0,1 mm az én 140-esemnek ez a hézag kell de nem különbözik elvileg a szelephézagja a szerelő is ezt ajánlja
Rendben, csak szólj időben, hogy átnézzem addigra...
Köszönöm szépen a képeket.Gondolkozom a dolgon, mert csak buliból indulnék pit motorral.
Bocs elnyomtam...
Sztem elég jó gépezet, bár nem tudom, hogy milyen elképzelésed lenne?
Persze:
Hát venni nem is tudom... azért küldenél pár képet hátha megremegne a lábam érte?
Sziasztok lenne olyan kérdésem hogy MCM jump 125-nél szelephézagot mennyire kell állítani ? :)
Ja és ehhez még nincs hozzáadva a Kakucsi eredmény...
elvileg a licenced meglététől érvényesek a pontjaid, de ebben a MAMS is benne van...elvileg ők adják a pontokat.
Nu!
Várlak arc
SZIASZTOK PITESEK
Ezt nem vágom, mert célba értem Kecsón, Brezován, Pócson meg Kakucson is, csak Kalocsát hagytam ki,( Bábolnát nem mondom, mert ott csak 2ten voltunk) a matek szerint egy kicsivel több pontom kéne legyen, de igazából nem is értem a Mami számításait, nem is fontos. Csak az számít, h van jó kis racingolás
Sziasztok!

A RedLine rendezvény nem maradt el..nagyon szép idő van 5 óráig ingyenes a pálya használata és transponderes köridőmérést kapunk!
Már elég sokan kint vannak!