Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Otthát...
Atibácsi, remélem idén találkozunk a tankin egy jó kis homokozásra!
...Nem, nem úgy!
....a gyógyszertár előtt
Épp ma pattintottam le róla, mer elöl egy kanyar+hupli kombinációban kiperemezte a frissen festett sárvédőt a kurvaannyát!
Alacsonyabb gumi kellesz rá...
jokis jo!
meg ezek a dísztárcsák is jók
Az hát.
Motorho nem piszkáltam, mer akkor már a fékhez is kéne, jóvanaz.
Elég paraszt..
afaszom

ez zsir lett. motorba is nyúlkáltál? mert az elég jól ment amikor voltam veled...
Már végre kész a pitszállító talicska, úgyhogy nemsokára átdobom a kerekeket, és megyek lefele...de még akarok egy jót csapatni vele, meg gyakorolni kicsit még sumo-ként.
mikor jossz a tankira?
Na engem érdekel komolyan , ha nincsenek hiányosságai itt a tel.számom 70 616 9438 csörtess má meg és vissza hívlak mert most tűnök a gép elől!
Fhuu, nem akarok hülyeséget mondani, nemtom mikori, dobfékos elöl-hátul, olyan, mint a képen, csak arany színű, kicsit lelakott, és valószínű kéne bele vagy két liter kompresszió, mert nehezen, és csak fullgázzal indul. Nekem nincs időm vele foglalkozni. Egy 20-as.
dio-t mennyibe adod ,hanyas évjárat?
...gondoltam...
nincsmit.
Az nem érdekel kösz azért
Adok cserébe egy Gilera XRT 600-at, meg egy kis Honda Diot.
Csere 2T cross v 4T 600 enduró vagy személy autó rendezett papírokkal!Vagy a legjobb ajánlatért eladó!
Tuti hogy mehetsz szívesen látnak mindenkit,akinek pitbike-ja van és érdeklődik a sport iránt
Szia, sziasztok!
A kérdésem az lenne, hogy kezdőként mehetek-e, vagy nagyon útban lennék?
Mivel ugye ez "irányított edzés" + futamok.
Kösz
Füli
www.motoaction.hu egy picit több mint 200 de nagyon jók véleményem szerint és a Balázsnál alkatrész is van mindig attól függ milyet szeretnél 125ccm es van 200 alatt 140 ccm es meg picit 200 kilo felett van ezek újak.
Üdv Pitbike-osok!Szeretnék a közeljövőben venni egy ilyen kis dögöt.Az a gondom hogy millió féle márka van és nem tudom igazából melyiket érdemes venni ami ár érték arányban megfelelő!Alkatrész ellátásra is gondolok!Nem akarok igazán nagy összeget szánni rá.Olyan 200ezer körül gondolkoztam.Nem versenyre használnám.Van normális enduróm!Csak télen a jégen ökörködni meg ilyenek!Hozzáértők válaszát megköszönném előre is!
Tisztelt pitbike tulajdonosok! Mindenkit meghívunk 2010. okt.31. Dunavecsére egy közös évadzáró irányított edzésre.Program: gyülekező 10ó-tól, edzések 11-töl, ebéd(virsli+tea) 13-tól, futamok 14órától! A rendezvényen való részvétel díjmentes (az ebéd is)! Moto-cross pálya BK Dunavecse
Helló Pedro! Még mielőtt bevágnád a szundit gyertek el Dunavecsére vasárnap ! Vendégeink vagytok egy szolid ebédre és egy kiadós motorozásra! Ha már úgyis terepen kezdted az évet(Kisláng) fejezd is be ott!
Szia!Nyilván megosztom,nem tartom magamban!Eddig nem válaszoltak.Ami a kis cikkből kiderül,hogy jelenleg az udvaromban nagyobb pályát tudok csinálni,mint ami ott kész van. 20mp-es kör?
Ezért senki(én tuti nem) nem megy el odáig.Ha valakinek van valami más ötlete,akkor hajrá.Én elmentem téli álmot aludni!