Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok!

Jó ötlet ez a győri motorozás teremben! Én mennék, csak nekem nem jó a nov. 13-a szombat. November 20.-ához mit szólnátok?
Mi megnézzük!
Na ilyen kéne nekem dolgozni járni .
Faxa! Ez a szép fínyes flaszter biztos hogy nem eszi a gumit ,ellenben nem csúszik
Hali!
Valakinek a pitjéért cserébe ez(értékegyeztetéssel )?:
http://www.kepesmotor.hu/husqv...
Ez lenne a pálya Győrben

http://youtu.be/bUzNfsFmQhA
BOTSSSS
kabeeeeeeeeee
ha a lánykolesz nem jönne össze
Vagy 2.lehetőségként,ha gondolod elvihetem Samantát is,majd a benzinkúton felfújod
Hát azt nem igazán tudok de van bőven hotel de azok drágák esetleg valami panziók neten nézz valamit
Esetleg valami szállást is nézzé lécci,valami lány kollesz vagy ilyesmit,ha esetleg előző este mennénk.
Ha a jövőhónapra teszitek ezt az eseményt,akkor én is eljuttatom magam valahogy oda szerintem is elég lenne 5-6* 20 perc
Azt hittem te akarsz gokartozni :D ezzel az a baj hogy akkor nem engednek ha nyitva van a gokart pálya csak úgy hogy nyitva tartás előtt
Majd pihenünk és felváltva motorozunk aki jobban bírja Én még csak gokartal voltam ezen a pályán elég jó széles is aránylag hosszú bár nem tudom a pitbikének mekkora az ideális holnap felhívom őket te meg érdeklődj utána ki az aki ráérne.
Én a november 13.-át látom esélyesnek,mert hó vége temetős buli,6.-án Milánóban vagyok.Az utána hétvége szombat.
Dobok egy kör emailt mindenkinek.
Nem akarok én gokartozni.Csak gondoltam,h gazdaságosabb lenne ,ha közben mehetnének a bérgokartosok.Én öreg vagyok már 1órát menni,nekem 15-20perc elég egy menetre.De ha 4óra 40 ropi és lennénk 10-en,akkor az fejenként 4e nekünk belefér.Ha a Zé feldobná a távolabbi csapatot egy rakásra még akár ők is kijönnének gazdaságosan.(bár ez csak én gondolom így)
uff
Hétvégén 14 órá van nyitva akkor 10 től 13-14 ig
Na látom van érdeklődés akkor pontosan megkérdem hogy hétvégén 12 től 3 ig 4 ig megoldható és akkor áll-e még a 10000fr/óra ár és aki akar közbe gokartozna is (Pedro) de gondolom az plusz lóvééé. És utána megbeszélnénk egy pontos dátumot ami mindenkinek jó.
Hát Csacsa ez nektek tényleg messze lenne.:( de Zé eljár az eringre is szóval ez ugyan az lenn kérdezd meg
JAJA jól beszélsz, kell csapatni télen is néha mert akkor nagyon rossz lesz elkezdeni tavasszal, a ti érdeketek én biztos hogy megyek télen is. de jó lenne gy teremmotorozás mindíg is kiakartam próbálni , így leglább kipróbálhatnám a supermoto-s tapasztalataim
Hy!Húú bameg, az tényleg gecimessze van (360km) nekünk ez nagy szopás odáig eljutni pedig naon faxa lenne
Pitbike utcára!
Fekvőhengeres 50ccm 125ccm-es!

Mi 4-en Pécsről mennénk,meg szerintem Petiék pestről,de 1ó kevés.
Kérdezz utána lécci,hogy ha mennénk kb. 10-en és szerintem 4x 30perc lenne a reális.30perc motor,30perc gokart.Hétvége de. vagy kora du. vagy déltől 4-ig.Azt nyomunk egy (versenyt) a végén!
Csacsáéknak k..va messze van(Debrecen)
Végre egy kis terep mára:DD
Átszereltem a kerekeket nagyon jó élveztem a földet meg a murvát