Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

oké köszi hogy válaszoltál akkor nagyon úgy néz ki hogy lesz egy olasz túrám még egyszer köszi
Nem, nem szoktam. Sajnos nincs olcsó alkatrész forrásom.
pedig reménykedtem benne hogy lesz jobb ötleted te is szoktál ki járni?
Valszeg a második megoldás életképesebb...
én is ebben reménykedem nem ismersz valakit aki tudna segíteni beszerezni? mert abból az árból amit az itthoni bontok kérnek érte nevetséges akkor inkább fel fújom a pofám és kimegyek olaszba valami pálya szökevényért és meg lesz a családi kirándulás is
Nem, hozzám már így került az a gép, de azóta már el is adtam, szerintem villahíddal együtt egy-az egyben bele kell mennie.
és te csináltad? mert én is most gondolkozom az enyém átfaragásában nem igazán vagyok megelégedve a gyárival nekem is 2002 600 am van
Nem, az K4-es GSXR eleje.
Szia azt szeretném tőled meg kéredzeni hogy minek az elejét sikerült bele gyömöszölni a GSX-R be? talán kawa ?
Ajjajj, há ménem úszó nyereg? Akkor nagyon pontosan rá kell pászítani a tárcsára, hogy fasza legyen. Milyen márka ez amúgy, pitre való gyárilag is?
betétet csináltam bele delta braking sinter, de megvan a gyári is bele, az érintetlen, csak egybe adom el, 6 ba a tiéd ha kell, jobban fogott mint az úszó nyergek, elég kemény nyomáspontja van, szóval nem nyúlos
Má megvan. Kéne. De csak az alja. Úgy hogyé? Betét milyen állapotú benne? Jót satuzott, próbáltad?
A 4dugós fékről képet plíz!
na a képek még1X
http://kep.tar.hu/m3nyus/50685..." target="_blank">KÉPEK
Van egy pár eladó alkatrészem:
32 fogas lánckerék 420 as lánchoz 4000 (2db van)
Olajhűtő cnc 5000
Olajhűtő, joo hűtőteljesitményű 8000 (2db van)
supermoto kerékszett 10X1,6" os polir felnik, cnc mart agy, koyo csapágyak, 99% os dunlop tt 92gp gumik 90/90-10, hátsó kerékben vakszelep 35000 (gumik darabja~16000!)
4 dugattyús első fék alsó-felső munkahenger, fémfékcső, delta braking sinter betétekkel 8000
baloldali hengerfejdekni, cnc mart "csillag" 1000
első kerékagy, új, szimeringes 15mm es tengelyhez, 3000
fejidom, halogén izzós 2000
10X1,4" os felni, polir, kissé viseltes gumileszedésből adodóan, aluminium, 1000
Krossz kerékszett, 12-10 innova gumikkal, hátul vakszelep, koyo csapágyak (lánckerék, és tárcsa nélkül) 25000
Polisport Shield alumerevitős kézvédő új 22mm es felfogatóval, 14000
Kuplungdekni 5000
Fast-Ace as-12rc (marzocchi koppintás) állitható csillapitás, motul factory 5W-s olajjal 30000 735mm es (midsize)
http://kep.tar.hu/m3nyus/50685..." target="_blank">KÉPEK
hali, van eladóm, vadi új, alufelnis,eloxált fekete 12ezer
Hali vegyél fel msn re adatlapomon van lenne pár kérdése köszi
Szevasztok! van valakinek 12-es hátsó kereke? szóljatok! köszi!
http://www.kepesmotor.hu/onroa...
Pitbike alkatrészek minden mennyiségben, minden tipushoz!
nézz be, megéri!
Sziasztok!
kis segítség kérés!
Télre meg úgy hülyéskedni vele, erre szeretnék venni egy pit bike-t és érdekelnének a vélemények h milyen márkát még véletlenül sem szabad venni. és mennyire szervíz igényesek stb. köszi :)
Na helyes helyes.


Jelentem, a pitem téli szezonra felkészítve
Nyugodtan eljöhetsz még akkor is ha kezdő pites vagy, aki gyorsabb úgyis elkerül és legalább meglátod miről szól a pit mx!