Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Eladó egy alig használt újszerű állapotban lévő, nagyon erős és jó minőségű pitbike kormány,garázsban tartott 1.hölgy tulajtól
Helloo!
Nha egy pitet(nem orion) plusz kp-t ki adna érte? http://www.kepesmotor.hu/husqv...
Pedro ha van valami válasz légy szíves oszd meg velünk köszike
kössz a választ akk valszeg azlessz egyébként DEBRECENIEK figyelem vagy akinek lenne kedve beszéltem a cora gokart pályással és aztmondta ha lenne elég jelentkező simán odaadná a pályát vagy kibérelhetnénk 1 napra ! szentem nemrossz az a pálya
Elvileg bele tudod rakni az összes blokknak a felfogatása ami 3 pontos elvileg megegyezik
heló kellene nekem 1 kis segítség szeretnék venni hamarosan egy ycf-150 es blokkot csak nemtudom h beletudom e rakni az enyémbe ezért kéne a segítség vagy vázat is kéne vennem?
Csáó!
Felvettelek msn-re.....kíváncsi vagyok milyen pitet ajánlasz.
Hát Tomi ez jó kérdés a gokartok is csúszkálnak egy picit ,de szerintem nem vészes majd kiderül ha eljutunk oda
Szia érdekelne a a motorod lenne cserébe egy lifan blokkos 2008-as pitbike-om rendszeresen karbantartva kisebb esztétikai hibákkal még a folia most kopik le.Ha érdekel irj!vagy msn: lado-0@hotmail.com
Heló! Jó lenne csapni egy derbit, egy fedett pályán, de ez a fényes beton nemcsúszik mint állat, csakhogy úgy számolok hogy milyen gumával kéne menni.
ÜdV H Tomi
http://www.facebook.com/home.p...!/album.php?aid=31729&id=1000008887983
16


Akinek van facebookja annak ajánlom szerintem nem rosssz
http://kartracing.hu/index.php...

pedro itt írnak a pálya átalakításról két szintes lesz vagy miii
Okés köszike hogy segítesz mert én annyira nem gondoltam ilyenekre az oszlopok meg szerintem annyira nem gázok a Komáromi teremgokart pályát azért is zártam ki egyből mer ott tényleg minden kanyarban a szélén vannak az oszlopok meg az 2méter széles pálya ez a györi meg elég széles minden hol és 1-2 kanyarba vannak csak oszlopok de beljebb szerintem az nem lesz zavaró és veszélyes
Eladó MCM 125-ös Pitbikek.Igény szerint utcai vagy cross gumikkal.
135000.-/db
70-591-4848
mmse1@freemail.hu
Laci(Pécs)
megírtam nekik szépen
okker
Szia pedro ha úgy gondolod hívd fel őket te mert én még nem szerveztem ilyeneket és nem tudom , hogy te miket szeretnél lepontosítani mondhatod nyugodtan, hogy már beszéltetek ott van a tel szám a honlapon meg az email is. Az a baj hogy egy szőke nővel fogsz beszélni telefonon inkább dobj nekik egy emailt a kérdéseiddel mert azt a főnök is fogja olvasni és válaszol rá nem csak a csaj a telefonba mert sokat nem tud mondani magától.
Mogyoródon probléma volt a lábtartó,ha bukás van felsérti a talajt.Kérdezz rá,h mi van ha perec van.Olaj,karcolás...stb
Akkor küldjél emilt lécci,vagy küldjek én?Vegyem fel velük a kapcsolatot én?Le kell velük tisztázni 1-2 dolgot,mert senki nem utazik 2-300km feleslegesen.És 3ember sem fogja kifizetni a pályadíjat.Úgyhogy ha tudsz,menj ki.Nézd meg és beszélj velük személyesen.Az a legtisztább.Ugrató,domb?Gokartpályán?
Nézd meg az oszlopokat is.Nekem nagyon veszélyesnek tűntek a videón motoros szempontból.Gokartnak teljesen más.Első a biztonság!HAJRÁ!Nekünk meg csak a 13.-a a jó.Amint van híred megy a levél körbe.
uff
www.motoaction.hu
nézd meg az elérhetőséget hívd fel ha van tud segíteni a Balázs
valakinek van eladó főtengely? ha van mérettel irjon pls
Valakit esetleg érdekelne? Pitpro 150 daytona T-rex. 150.es japán blokk,bucci kuplung, hátul dnm teló,elöl marzocchi /nem a kínai marzo/,új dugó,vez. mű.lánc,lánckerekek,renthal lánc,lánc vezető stb. 300000ft! tel:06302380213
Hali
nekem mind 1 mikor megyünk úgyis pályát rendeznek annyit mondtak hogy elötte szóljak 1 héttel és meg tudják mondani hogy dolgoznak -e aznap a munkások mert ha nem akkor lehet menni átrendezik a pályát meg akarnak ilyen dombot vagy ugratot valamit mondot a csaj igazábol nem értettem még emailt kell neki küldeni és válaszol az árra meg a többire