Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Amúgy holnap szerelem át a cross kerekeket de mind egy most már 10 perc és vissza tudom szerelni bármikor ha úgy van akkor konkrétan megkérdezem
Figyelj pedro a Győri teremgokatr pályára lehet menni szerintem még mindig amit mondtam 10000ft per óra minnél többen vagyunk annál kevesebbb egy főreee
http://www.gokartmania.hu/a-go...
ha konkrétan jönnétek beszélek velük megintt
Lassan nézhetnénk terem megoldást pitbikenak!És nem a rózsszín párdúcra gondoltam.Terem,terem,terem,teremteremterereeeeeeeem.
Győr,Komárom.M
uzs?Debrecen?Bp?
Jaja
Ilyen benzin árak mellett 50 km elég lenne a kis csattógonak
Az bezony egy '63-as fél Komár...a cégérem hehe.
A tanksapin kipocsoltam némi nedűt.
Milyen komár van a falon vazze vagy mi az:))) szegény moci folyik belőle a kitámasztónál a benga:))))
Háténgyerekek gecijót verettem ma a városban meló előtt, imádom ezt a kis szarzsákot!
még 1
NEMTUDNA VKI EGY TANKSAPKÁD ORION-HOZ? mert kijon belőle a benzin hiányzik belőle a tömités:S és kérdeztem motorboltost azt mondta fordulja a forgalmazóhoz AZT MEG NEM TOM KI TI TUDJÁTOK? na mind1 van vkinek ELADÓ TANKSAPKÁJAA?
én multhét szerdán vettem egy orion 125-ost és nagyonfasza(eddig):D rem igyis marad:D
a bemit nemtom:D
sziasztok
Most szeretnék egy Bemi 125ccm Dirt bikot venni
A motor állóhengeres,fordított gázteleszkópal stb
Mi a véleményetek a motoról megbízható-e?
Előre is köszönöm a válaszokat.
Hali! Hát szerintem a kopmpresszoros blokk az már egyrész túlzás,de a mami-s pályák túl kicsik- hozzá! Meg kérdés hogy hogy lehet azt kimotorozni kis pályán, de teljesítményből sose elég,de az a baj hogy ha túlzásba visszük a dolgot akkor legalább 2 kategória kell, és külön futamon lenne az egészséges ,de szerintem olyan biztos nem lesz, de még szerencsére egyrészt a tehetségen múlik a dolog. úgyhogy jövőre készüljön mindenki.
Jaja köszi azért rakom is át a kerekeket ha picit jobban leszek megvan a 14 első 12 hátsó gumik minden majd egy fogaskerék kell de azt még átrakom
Na jobbulást, vigyázni köll már aszfalton ilyenkor, csúszik mint a franc!
Hát aszfalton kanyarodtam be kb 20 km/h val kigyorsítás nagy gáz kicsúszott a moci nem akartam alatta maradni így átléptem csak a bal lábamra érkeztem és arra nehezedet a gyenge 80 kilóm aztán szerintem nem bírta a terhelést mocin lett 2 karcolás egy a hátsó idomon egy a kormány jobb végén szerencsére ennyiből megúsztam
Már én is mennék a terepre
okézsoké!
összecsörrenunk, meg szolunk a többieknek.
Bezony, nemsokára kész a Golf, gurulok lefele hozzátok, már hiányzik, min a zállat!
jórggelt! .
lassan érne egy közös motorozás a tankin. .
Na, hogy sikerült elesni?
Dehoogy, ezzel nyomom lassan egy éve.
Hali

Már rég megvan nekii Pedroo
A cross kerekeket meg ma vagy holnap rakom átt már várom kicsit sok volt az aszfaltból, főleg hogy 1 hete szakoztam egyet egész héten az ágyba vagyok a bal térdem miatt alig tudtam lábra állni, mostmár azért kezd javulni.Aztán irány a terep
új vas Apra?140-es ,,z" vez.
Mostakko miva'?