Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

x DD
kösz mindenkinek megy hétfőn szerelőhöz:)
am lehet 101 h igazad van lekéne szereltetni a kaput xDDD:D
de most mik beinditom megyek vele és szaggat:S egy 200métert utánna meg mint akit puskábó löttek xDD:D megyek a hegyen 3félen szaggat oszt elindul a fél hegyet le egykerekeztem xDDD juj de féltem:D(a fl hegy kb 5m volt:D, a hegy maga több csak képletesen értettemxD)
szia, én most akarok venni, de csak a normálisak érdekelnek, ilyen adly, ducar, orion és társai nem.
Helló! valaki nem tud vevőt egy 2007-es 125-ös jó állapotu pitbikére?ha valaki tud az irjon megköszönném!
Tudna valaki valamilyen infot,hogy hol tudnék nagyon gyorsan szerezni,egy 14"-os kereket olcson(lánckerék,tárcsa szükséges).
kuplungod nem emel ki, be kell állítani, akkor megoldódik mind2 problémád előreláthatólag
Az egyik megoldás lehet hogy leszereled a kaput!
Nekem eddig bevált a bucci kuplung...
hali
vettem PITBIKET ORION 125 nagyon burutál hang fasza nagyon:D
csak a váltó szarakodik nemtom mi a baja:S mikor jár a motor nincs üres:S meg ha behuzom a kuplunkgot nem áll meg neki is mentem a kapunak-.- xD mondom majd kimek a motorozni megállok a kapuelőtt (megállnék) kuplung be fék be megis ált leveszem a lábam a fékrő tejes sebbeségel neki a kapunak megi ilyetem felmásztem a kapura xD de szerencsére nem lett semmi baja a motornak
szval NICS URES JÁRÓ MOTORNÁL(ha már leált a motor van ures),meg mikor megy a motor behuzom a kuplungot nem áll meg:S
MI LEHET A BAJA?
jooféle az a bucci kuplungkosár? nekem a TB kb 5 üzemórát bírt 50 k ért...
ŰŰ ez elég komoly kis mahinéria
Ha már daytona! ELADÓ! 400000huf. Daytona 150 blokk,erősített bucci moto kuplung,elka hátsó gátló,erősített küllők,koyo csapágyak,50 000ft értékű ajándék alkatrészek. A motorra az idén 300000ft lett költve:dugó,vez mű lánc idomok,váltó,stb!
Szasz! 2 héttel ezelőtt is árulhattad volna a cuccaid,kellettek volna.Idén má nincs időm vele foglalkozni,ha lesz ,év elején kereslek
van eladó hengergőrgős szelephimbám is elvileg TB hengerfejhez(klx), vadiuj 10 pénz a pár
Ezt a blokkot betenném ócska,kukába való vázamba,szítcsavarná mint a centrifuga Lassan csiiliós sport lesz ez is,akkó marad depójárónak
Persze, 4 szelepes hengerfej... (és nem a szél a négy )
4 szeles hengerfej AKCIÓ nálunk! YX és Z (Pitsterpro) blokkokra lehet feltenni és jelentős teljesítmény növekedést lehet elérni vele!
Ára: 59.990 HUF
Azannya
A jövő évi DAYTONA blokkok:
4 szelepesek több köbcentiben ill. egy supercharger vagyis kompresszoros, feltöltött blokk!

Már látszik a pitbike-ban a fejlődési irányvonal, a 4 szelepeseké a jövő! (itt is mint ahogy az autóknál is volt...)
Eladó Am6-os blokkok
henger nélkül 20-25ezer ft
hengerrel 30ezer ft

ugyanitt ezen blokkok mindennemű bontott alkatrésze
henger szettek 8-12ezer ft
főtengelyek 2-8ezer ft
váltók 8ezer ft
blokkfelek 5-6ezer ft/pár
kuplungok újszerűek 8ezer ft

önindítók 8ezer ft/db áron(újszerűek)

orozoli2002@yahoo.com

06304351769
Hali amúgy igen imu volt szerintem motorozni szerintem tuti idén is lesz lehetőség ráá
ŐŐŐ igazad van ,hülye kérdésre hülye válasz tavaly aszem IMU vagy ZÉ mondta hogy a nagyerdei koripályán van lehetőség motorozni is, persze csak ha az idő engedi ez érdekelne hogy idén is így lesz -éé
Hali

Ha van tavatok és befagy akkor lehet csak nehogy léket fogj!
Hy!valaki tudja hogy lehet-e debrecenben jégmotorozni majd http://youtu.be/slthDg_Nunc
Lehet már zsibbasztottalak ezzel, de a 4dugósról tolj már be egy képet légyszives, érdekelne.
hali megszereztem élletem első PIT-BIKE jétt:D:D:D
ORION 125
megy nagyon fasza hang semmi baja:D csak annyi h mik mész vele és nemlehet bettenni uresbe:(
de ha leállitom akk meg belehet
MIÉRT?
am vároma tanácsokat hozzá:)
előre is köszz:)