Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

eladó az első telóm fast-ace marzocchi kopi állítható be-ki csillapitás motul factory 5W telóolajjal fix 30k
olajhűtők 1 pár, 8k/db
4 dugós fék kompletten, alsó felső, fémfékcsővel ,telóhoz van adapterem 10k
váz segédvázzal 8k
nemvolt vele különösebb gondom, de ezek a 3 betüs fantázia neveket nem szabad bekategorizálni, hogy joo e vagy sem..
.
óúú he micsoda szíp kis póló jó kis fasza
gyertek hnap csévre motorozni jó idő lesz jó a pálya
ehinn van
Hali milyen pólók . lehet látni .
Hy! Megjöttek a pólók,naon fasza lett köhi
szia a videóid közt láttam hogy neked van/volt dbr pited? Tudnál pár szór mondani róla a minőséggel kapcsolatban? Nekem egy bse xr125-tel van tapasztalatom, ahhoz képest milyen?
eladó egy polisport shield alu merevitős kormányvédő. fekete szinű, 1X volt motoron, karcmentes, 22mm es felfogatóval, utcai ára 20450(rögzitővel),
14000 ért adom
http://vimeo.com/15284656

A francia pitbike bajnokság legutóbbi futama Nem hiába kerül annyiba a bucci moto a Balázsnál ők viszik a legtöbb pontot a bajnokságba nézzétek meg nagyon jó kis videó
rpt_minibike! nekem való fötengelyed nincs?
Köszi
De van! Az alábbi képen megtalálod!
Nincs valakinek eladó fékkara?
Hello. Szerintem kár volt be vallanod. meg történt ilyesmi egy barátommal (125 kymco spacer. )50cc ként használta. be hivták kpm.re de amikor megjött a levél h menni kel neki akkor irt egy adás vételit ugy h az idöpont a levél elött volt hogy el adta pl: Romániába. v "le adta bontóba" és nem küldtek neki utánna semmit.

Olyan kérdésem van h valakinek nincs elado YX140 es fötengelye?

ÉS milyen tipusokkal eggyezik ez még? 13as a csapszeg a löketet énsem tudom.
ez a baj h nemtudom mien volt mert ahogy vette már meghegesztette a nyorék most elengedte a heggesztés és ledarálta a menetet ezért nemtudom ien kell rá
Olyat vágj, amilyen volt rajta!
valaki pls mondja meg h szerinte mien menetet vágassak
Hy!Szerintem ne kísérletezz pittel utcán közlekedni! Ha van lámpa ha nincs lámpa ha "kiemelnek a forgalomból" úgy is baszás a vége Nekem idáig még mindig jól jött a setíítcsíg és a "kivilágítatlan jármű"-vel könnyebb volt eltűnni
akkor veszek 1 babettát csak azon agyaltam hogy dógozóba járósnak megcsinálnám de így aszem nem.... .
Ez így van, ha elveszik, akkor nem az van, hogy csak az a kategória ugrott amin éppen "elkövetted" a szabálysértést, hanem mindennek pápá. Tapasztalat ( szerencsére nem saját )
valaki pls mondja meg ha tudja h a főtengelyre mien menet kell h ne tekerje le az anyát jobbos vagy balos?
bocs h így beleszólok nem akarok okoskodni de ez úgyvan h mittudom én végig van irva a jogsid tegyük fel megfognak ittassan 1 robogóval elveszik a jogsid akk mindböl ujra kell vizsgáznod! 1 ismerősömmel történt meg ez a dolog és búcsúzott a kis rózsaszín kártyátol!
Nekem külön van smkp a1 a meg b szoval elveheti az smkp meg az a1 is akkor s van A meg b vagy ez hogy müködhet?
De ha nincs nagy "A" jogsid, akkor ugorhat a B kategória(ha van).