Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hát akkor én se igen parázok tegan a városba 4X is találkoztam sünökkel 1x nem jöttek utánam szerencsém volt
De eljön az igazoltatás ideje lassan
Nem bántották a jogsit.
Csak pénz büntetés? Jogsi bevonás meg hasonlók semmi?
Büntettek 100-ra, aztán csökkentettek 80-ra, de kértem tárgyalás tartását, 50-ig nem állok meg!
Nem hívták be kpm vizsgára, mivel nem erősködtem, hogy 50-es, elismertem, hogy nagyobb a ccm.
Tényleg apra van már valami a sünökkel bevizsgálták vagy büntetés vagy valami fejlemény van már?
heló valaki megtudja mondani nekem h a főtengelyre ha vágok menetet jobbos vagy balos kell rá? h ne tekerje le a csavart nagy segítség lenne mert így nemkell főtengelyt vennnem:D
Hö!
A kéttekercses alaplap olyan 11 körül van, egész jó fényt termel, nekem 50 wattos ködlámpaizzót pirít, látni vele faszául, hátra meg kb 1500-ért vettem ótósbótba LED-es pótféklámpát kb 10 cm hosszú, pont elfér a sárvédő alatt, és fasza erős fénye van, hátrány, hogy féklámpa nuku...
SM biztosítás asszem 3 eFt körül egy évre, ha neten kötöd pont leszarják, hogy mire kötöd.
De ettől persze még nem lesz sztrítlegál, egy okosabb kétkerekűrendőr pikkpakk feldörzsöl a köbcenti miatt, én pont ezt eszem most.
Hát akkor kell venni egy kéttekercses alaplapot és arra kell rákötni a lámpákat és akkor ugy fog égni ahogy huzod nek alapjáraton halvány és ahogy huzod ugy ég vagy veszel bele egy fesz szabályzot de nekem nincs olyanom
Csákó köszi csak az elektromos része+ a világítás lenne aktuális a kerekek gumival megvan
Hali hát UFO fejidom meg hátsó led sor 20000 ezer a kettő együtt
bicikli km óra pár ezer forint egy tükör az nekem simson van rajta meg ha az alaplapd nem két tekercses ami termel a világításnak is akkor kell még egy olyan nekem szerencsére olyan volt rajta plusz az utcai gumik az meg sokféle van sokféle árban meg az éves smkp biztosítás kb ennyi , de fejidomból is van olcsóbb. előre 3.00 gumi hátra meg általában 110/70 ami jó és sokmindenki ezt ajánlja

Üdv MuZs
köszkösz és a dirtbike-nek nincs olyan oldala mint a pit-nek amit az előbb irtatok h www.pitbike.hu ilyen nincs dirtbikenek?:D
Hali MuZs kb mennyibe fáj street legállá tenni a kis pöcsköszörűt és te milyen cuccokat raktál rá és honnan
www.motoaction.hu

Itt is nézhetsz
minden pitbikének 12 hátsó és 14 első kereke van ami a legnagyobbb ezekben a motorokban
ok köszkösz:)(terepre akarom és először BSE-t néztem csak nekm az a bajom apitekkel h kicsi a kerekük:(
hát nézegess még szerintem ezzel ha terepre mész széthullik ez sem jbb mint a másik nézz bse-t vagy hasonlókat ! www.pitbike.hu itt találsz jókat:D
sztetek?:D
köszi már értem meg arról a mociról amugyis lettetem xD mert fent van itt egy vidin és... nemépp jó dolgokat irtak róla most ezt néztem ki:D:D
eztirják róla:
Eladnám 125ccm 21kw-os Honda licences Orion blokkos dirt bikeomat A motoron sport légszűrő, Alu sportdob, Elől állítható gáz teleszkópok, gyárilag színezett alu felnik, elől-hátul tárcsafék. Nagyon megkímélt. Motorcsere megoldható!
szerintetek jódolog pitbike ra a gyorsgázkar?:D vagy jobb a hagyományos?
köszi a linket már irtam nekik és ők mondták h mérjem le csak sokidő mire szétkapom a blokkot most nézek 7 végén 1 srácot aki csinálja ezeket és van is alkatrésze de azért köszi szépen:D
sajnos el kell keserítselek, a pitek közül mindegyik kínai, egyik sem honda. A blokkra szokták mondani hogy honda licenc alapján van gyártva, de legtöbbször ezzel se mész sokra mert silány az anyagminőség. Viszont van "jó" fajta kínai, azok aminek az új ára 200 körül, vagy a felett van. Amit linkeltél, az nem tartozik a jobb fajtához.
ez a legkínaibb dirt bike,tehát nem is pitbike....felejtsd el sztem
a pit meg a dirtbike között mi a különbség?
választokat előre is kösz:)
hali szeretnék venni 1 honda orion 2008-as pitbike-t mit kell róla tudni ulésmagasság kerékméret stb.:) honnan lehet azokról tudni hogy honda és nem kinai ?:)(mer sztem engem már átbasztak igy) kereskedőtől full uj quadot vettem 200é és azt mondta hogy honda de mikor a szerelő szerelte azt mondta h kinai de nem rossz fajta:) erős motor faszaazt mondta csak annyi hogy ha sokáig nem indutjuk be akk leszivja az aksit és nemindul de utáána tőltesz és kész:) undul is fasza gép de már kicsi ezért eladó ha vkit érdekelne irjon ide:)
NA DE MÉG1* HONNAN FOGOM TUDNI HOGY HONDA NEM KINAI?
http://kinaimotoralkatresz.hu/...
ha tudok vele segiteni.. de ha leveszed a hengered és megméred a csapszeget egyszerre tudni fogod hogy meik kel bele mert a többi ugyan az ilyenekben ha jol tudom