Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ez az! ,
Bassza+
Pont akkor lesz a Pancsiringen a supermotyó vikend is . ott meg muszály lennem.
Mindenképpen találkozunk!
Hali #Zé ajánlot mint fényező!Egy első sárvédöt kénye nekem lefényezni!Az kábé menyibe válalnád?Nem kell bonyolult szinekben gondolkozni! nézmeg a képeim között a gixerem annak lenne a sárvédöjét ugyan olyan szinre fujni mint most és lelakozni!Azért kell mert a mostani lakk jön fel róla és csúnya!
Csá.
Szomnbaton jössz Szobira? Jó lenne ha jönnél
-1
üdv mindenkinek.
az igazat megvalva, nekem jobban bejon a crossozás, jelenleg pedig az időjárás nagyon kedvező , tuti ez a sok eső.
ha igazán poros száraz idő lessz , akkor mehet a sm. .
addigis mindenkinek gumifákat. .
A hétvégén mi az Mx-re készülünk,de MÁJUS 30.-án VISONTA!
Készüljetek és gyertek!(május 29.-én Kőbányán lehet edzeni aki a közelben lakik)Meg aki nem.
Kérek majd valami visszajelzést lécccciiiiii!
Zé,imu,gyikarc,soma,Muzs,apraszaki,kiscsacsa.danatama.
(bocs akit kihagytam)
Remélem énis egy kicsit kegyes lesz az idö
Oksa, nézem
Te írtál rám mélt? Válaszoltam, kétszer is, de nem küldte el.
Telszám:Adatlap/hirdetések.
Vagy ha kérdés van, ne itt offoljunk, irány mondjuk az er6 topik!
Szia Apra.
Megvan még az ER blokk?
Gecibe, esni akar egész hétvégén aszongyák.
Mindegy, maj' megyünk keresztbe!
hogyne. Halom,mondta markovics mijen szopásvan,
Agyaskodunk ezen a szombati témán .
Remélem jössz!
ok. amugy mizu?
Kell, csak még eddig basztam értemenni, de remélem holnap.....
Szeva. Nem kell az ülésed?
jó mulatság lehet hogy a mögötted ülő vált meg húzza a gázt, te meg kormányozzál
A bulimoci.hu-n hirdetnek ilyen alkatrészeket
itt egy videó a szelephézag állításról:
iTT
Szevasztok!Én egy új belépő vagyok és lenne egy kérdésem szereztem egy 2004 es pitet 110-es xsportot és akitől vettem annál ledarálta a 3-4-dik váltó fogaskereket széthúzták a blockot és el is tüntették hol tudnám én beszerezni vagy nincs e valakinek hozzá előre is kösz
kicsereltem a kuplung kosarat,( az volt a baja.) leszedettem az olajcetrifugabol esztergalyossal.
fudejo a motorom, mar csak a szelephézagot kellene beállitani. .
esetleg ha valaki elmagyarázná?
Ha reagálhatok a negatív hangvételű kommentre:
Az RPT Minibike valóban egy Magyar cég, és csak olyan pitbike-okat árulunk a nevünk alatt aminek az alkatrészeik 100%-osan versenypályára valóak, beleértve a futóművet, blokkot, kerekeket, fékeket, kezelőszerveket, gumikat, stb.
Mindemellett a motorjainkat a TOP 1 -es pitbike gyártóval szereltetjük össze, ahol a Pitsterpro-k is készülnek/készültek!